Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Caut doctor la Filantropia sau Municipal


Recommended Posts

Tocmai am aflat ca doctorul meu va avea concediu exact cand ar trebui sa nasc, si nu mai vreau sa stau dupa el. As dori un doctor bun la Filantropia sau Municipal. Ar fi ideal daca ar avea consultatii si la Medicover, pentru ca acolo mi se urmareste sarcina in baza abonamentului. Deci un doctor bun de la Medicover cu care sa pot naste la Filantropia sau la Municipal. Aveti vreo idee? Dintre cele 2 spitale unde credeti ca e mai bine pentru o nastere? Multumesc [gravi] sapt. 26 cu [baietel] maricel in burtica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 11
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[quote]Initial creeata de witchy_witch
Tocmai am aflat ca doctorul meu va avea concediu exact cand ar trebui sa nasc, si nu mai vreau sa stau dupa el. As dori un doctor bun la Filantropia sau Municipal. Ar fi ideal daca ar avea consultatii si la Medicover, pentru ca acolo mi se urmareste sarcina in baza abonamentului. Deci un doctor bun de la Medicover cu care sa pot naste la Filantropia sau la Municipal. Aveti vreo idee? Dintre cele 2 spitale unde credeti ca e mai bine pentru o nastere? La Polizu nu vrei, daca tot ai abonament la medicover? Si eu am abonament la medicover :) si ma urmareste d-na dr magda petrache. Tu la ce medic mergi la medicover? http://bd.lilypie.com/ZcINp3.png violeta, 29 [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dr. Marius Calomfirescu este la Medicover si la Elias.Mie mi se pare un dr. extrem de profi. Ile [gravi] 32 si Victor [bicla] ( 22 dec 2005) AMR 08 sapt. [batetoba] [url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=298317a6ed3728312027b9&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Paste 2007 [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu am mers la control la Medicover (Grozovici) si am nascut la Filantropia. Am nascut cu dr. Hamid, care mi-a urmarit si sarcina. A fost super OK din toate pctele de vedere. Ti-l recomand cu multa caldura! Daca vrei mai multe detalii, intreaba-ma! Sanatate si sarcina usoara!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ola burtici! sunt si eu o burtica noua pe forum! witchy_witch, medicul care imi urmareste mie sarcina este din spitalul municipal- mihai dumitrascu.eu sunt foarte multumita de el. nu consulta la medicover. eu merg la cabinetul lui particular, iar la medicover m-a luat in evidenta un medic, doar formal.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca mai este la Filantropia eu am nascut cu el acum 6 ani aproape Dr Calciu, super profesionist. Cel putin asa a fost cu mine. Si cereai detalii despre Filantropia: eu am avut norocul sa stau intr-un salon lipit de salonul copiilor si mi l-au dat pe bebe cu mine insa mi-l luau noaptea si puteam sa dorm linistita. Moasele au fost niste bomboane, mama a asistata la nastere de la inceput pana la sfarsit, nu-ti zic ca mi-au adus si cafea ca asta am vrut (iar banii sa stii ca nu-i dadusem inca), ce sa zic pt mine a fost perfect. Pacat ca nu mai retin nume insa am auzit acum ca e si mai bine ca l-au renovat. Ah, in plus aveau aparatura necesara resuscitarii in caz de probleme cu bebe ceea ce e f important. Luna [gravi]28 sapt+[fetita] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=2623"]Adelise Raluca[/url] [url="http://www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=1036"]Cosmin[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot pacienta doctorului Hamid sunt, la care merg la consultatii la Medicover si cu care voi naste la Filantropia - se pare ca inca nu va fi in concediu inca (eu am dpn 19 iulie) de oamenii din Filantropia am fost si eu multumita, acum 5 ani cand am nascut primul copil, iar acum am inteles ca au si renovat, deci au si conditii materiale mai bune nu stiu daca altul dintre medicii de la medicover este la Filantropia; dar il poti ruga pe dr. Hamid sa-ti recomande pe altcineva de la Filantropia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...