Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (31)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Neatza ! Starea mea de spirit nu e tocmai buna .Am nervi , pt . ca ieri am venit la servici desi nu eram eu , dar e colega bolnava ...asa ca azi ...si mai stiu eu cat am sa bag nonstop, adika de la 10.00 -20.00....marfa nu [bang][bang], ieri a mai fost si dom*director pe aici sa isi arate talentele ...alti draci .... Va pup si sa aveti o saptamana buna , nu ca a mea ....... Dana , te asteptam cu detalii si poze de la munte ![pk] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
http://www.youtube.com/watch?v=7-ujkfSTy0U&feature=related[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui babylina
Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Neatza ! Starea mea de spirit nu e tocmai buna .Am nervi , pt . ca ieri am venit la servici desi nu eram eu , dar e colega bolnava ...asa ca azi ...si mai stiu eu cat am sa bag nonstop, adika de la 10.00 -20.00....marfa nu [bang][bang], ieri a mai fost si dom*director pe aici sa isi arate talentele ...alti draci ....Va pup si sa aveti o saptamana buna , nu ca a mea .......Dana , te asteptam cu detalii si poze de la munte ![pk]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">http://www.youtube.com/watch?v=7-ujkfSTy0U&feature=related[pup][flo]
align="right" id="quote2">mersi ! o sa ascult acasa , aici nu am boxe!Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup] si de la mine la baltuta!

 

DANY[pup],sper sa fie totusi bine de maine,sa nu stai atatea ore la munca...macar te platesc mai mult,dublu,daca faci 2 schimburi,nu?!

 

 

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu-s cu toti boii la carutza .... nu va indispun pe aici ... imi rvin eu .... ma uit cum ninge si poate-mi trece [q][q]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danezo, nu fi suparata si nu generaliza, in Romania sunt patroni (fraieri) care respecta si stimuleaza angajatul, restul e poveste sau cosmar(in functie de angajat)[:D]

Andaani, wellcome in the club[q]nu sunt nici eu foarte departe.

Baby, pe stick am doar muzica de relaxare si daca fac greseala sa o ascult pe asta pe repet, tipa sufletul in creierul meu[q]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaaaaa... Cafea? Ceai? [:D]

 

Ce muzica de relaxare... baga una de zbantuiala... si fug si mama depresiilor...

Incerc dimineata sa fac 10-15 minute de tae-bo... pun si muzica aferenta [:D] ... uite asa ma trezesc... ce cafea... ce relaxare [:D]

 


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaa si de la noi!!! [pup]

 

Eu vreau un ceiuc Eli! Sar'mana![pup]

 

Se apropie botezul iezilor mei... duminica ne scaldam! Tre sa merg sa mai ajustez putin imaginea lu'mami... un breton, ceva unghii indreptate niste blana data jos desi mi-e un friiig de cate ori ies din casa! Brrr... pe vremea asta as sta numai la caldura in casica!

 

CU starea de spirit sunt ok.. as putea fi si mai bine... dar sunt ok! [8D]

 

Pup toata balta de sirene! [pup][flo]id="purple">id="Comic Sans MS">

 

 

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004) - [bebic] Petru Alexandru & [bebic] Pavel Cristianid="purple"> (19.09.2008)

 

 

Poze cu Sebi!

Poze Alex & Criss id="Comic Sans MS">

[foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza!

 

Ely b, mersi de cafea .[flo]Subscriu ca muzica saltareata iti da alta stare de spirit .Sa nu radeti dar eu am un canteret preferat , NICU PALERU , si pun dimineata sau cand am chef un cd cu muzica de petrecere si gata tonusul ...bun ..si optimist ![pk][alcool]

 

Marami , deci asa sta treaba ....cu patroni din astia fraieri am mai lucrat eu , promit marea cu sarea , stau si apoi o iei in barba ...ca sa nu zic altfel ..ca sunt o doamna [:D]

 

 

Nally , hai fuguta la salon...tre sa fii mamica aranjata pt. asa eveniment .[pup]Unde faceti botezul ?

 

 

Va pup si revin!

 

Ely , spor la invatat ! [:)]

 

Dana , iesi afara din butoi [asia]

 

[pup]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup][pup] pup pestisorii dragi din balta [pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...