Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa o tinem tot intr-o paranghelie [pk] o luna intreaga!!! [s]

 

La multi ani Danamunti, Criss si Babylina!!!id="red"> [s] [s]

 

Sa fiti iubite si fericite fetile! Multa sanatate si numai impliniri! [pup]

 

AM fost ieri si m-am relaxat.... tuns, manechiura si epilat! Am plecat la 9 juma si am sosit acasa la 1! Ma daduse soatza disparuta! [:D] ca el stia numa de epilat nu si restu'! [:D] La tuns am luat doar varfurile si am facut programarea de duminica!

 

Botezul o sa fie la Biserica Sf. Trei Ierarhi (Coltea) iar masa o sa fie sub forma de branch la Intercontinental. Si desi aproape toti invitatii mei s-au cam speriat de locatie ... chiar e mai convenabil pentru mine acolo din toate punctele de vedere... in primul rand ca se termina relativ repede... si cei care imi vin din provincie pot pleca iute asa cum si doresc! Asa ca vor papa ce vor dori in ce ordine doresc si se pot aseza la drum. Eu am niste neamuri mai grabite.. [:D] carora nu le place sa se intinda prea mult la petreceri [alcool] ... nooo ce sa va zic..."e" multe de povestit [:D] sper sa fie bine cum le-am gandit sa fie... si sa se simta bine cu totii ... eu o sa fiu cea mai fericita caci imi voi vedea iezii crestinati! si ma mai bucur ca am gasit niste nasi suuuper de treaba cu care ne intelegem suuuper si care sunt de nota 25! Fara sa ne cunoastem dinainte!

 

Danutaid="red"> si mie imi pica foarte tare parul pana acu o luna... mi-a recomandat o prietena care este farmacista Forcapil si vreau sa spun ca a incetat chelirea! id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004) - [bebic] Petru Alexandru & [bebic] Pavel Cristianid="purple"> (19.09.2008)

 

 

Poze cu Sebi!

Poze Alex & Criss id="Comic Sans MS">

[foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR
LA MULTI ANI BABYLINA![flo][flo][flo][pup][pup][pup]..sa fii iubita,fericita si sa ti se indeplineasca toate visele care ti le-ai facut pe anul asta!!![cheers]Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001http://community.webshots.com/user/CRISMIR100
align="right" id="quote2">Multumesc frumos![pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui elyanne
Ieeeee... party [pk][s] La muuuuuulti ani: Babylina, Criss & Danamunti!!!id="size3">id="red">
Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">
align="right" id="quote2">Multumesc frumos![pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Nally
Sa o tinem tot intr-o paranghelie [pk] o luna intreaga!!! [s]La multi ani Danamunti, Criss si Babylina!!!id="red"> [s] [s] Sa fiti iubite si fericite fetile! Multa sanatate si numai impliniri! [pup]Danutaid="red"> si mie imi pica foarte tare parul pana acu o luna... mi-a MS]id="purple">Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004) - [bebic] Petru Alexandru & [bebic] Pavel Cristianid="purple"> (19.09.2008)Poze cu Sebi! Poze Alex & Criss id="Comic Sans MS">[foto]* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">
align="right" id="quote2">Multumesc frumos![pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nally id="red">petrecere frumoasa duminica [pup]

 

 

Duminica soata lucreaza (asta stiam) si eu am examen (si asta stiam)... dar ce nu stiam, soacra pleaca la tara... cica sambata e nu stiu ce... motiv de pomeni si impartit (io nu le am)... si nu poa sa lipseasca [bang] ... frumos, nu??? Inca nu stiu cum voi ajunge la examen, daca astia nu's acasa... trebe sa o chem pe mama sa stea cu trupa...

 


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani !!!!!! BABYLINA, DANAMUNTI SI CRISS!id="size4">id="red">[pup][pup][pup][pup][pup] multa multa sanatate si noroc , sa primiti cadouri multe si sa traiti aceasta zi cu intensitate maxima de parca ar fi ultima [pk][pk][pk]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...