Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (31)


Recommended Posts

imediat vine si ziua mea [q][q][q][q]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui andanii
imediat vine si ziua mea [q][q][q][q]ANDANII [flo][hia][hia][ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]
align="right" id="quote2"> suntem aici, alaturi de tine. cu [pup][pup][alcool] , etc.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andanii
imediat vine si ziua mea [q][q][q][q]ANDANII [flo][hia][hia][ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]
align="right" id="quote2">si ce te smiorcai [q] ia vezi ca acuma vin la tine si iti dau o bataie ac sa ai motive de plans .....ce am vb . noi , de optimism [flo][flo]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup][pup][pup][pup]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Citat:
citat din mesajul lui andanii
imediat vine si ziua mea [q][q][q][q]ANDANII [flo][hia][hia][ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]
align="right" id="quote2">si ce te smiorcai [q] ia vezi ca acuma vin la tine si iti dau o bataie ac sa ai motive de plans .....ce am vb . noi , de optimism [flo][flo]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">DANY,esti criminala[pup][pup][pup]...sa sti ca tot vreau eu sa te intalnesc cand oi venii in Ro,data trecuta am ratat,acu' am sa fac tot posibilul sa te vad,ca-mi esti tare draga[flo]ELIANA,[pup],bafta la examene si sa o scoti cumva cu cineva,sa lasi copilasii!!LA MULTI ANI pestisorilor nascuti azi![flo][pup] la toata baltuta,pe maine!!!Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001http://community.webshots.com/user/CRISMIR100
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR
Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
Citat:
citat din mesajul lui andanii
imediat vine si ziua mea [q][q][q][q]ANDANII [flo][hia][hia][ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]
align="right" id="quote2">si ce te smiorcai [q] ia vezi ca acuma vin la tine si iti dau o bataie ac sa ai motive de plans .....ce am vb . noi , de optimism [flo][flo]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
align="right" id="quote2">DANY,esti criminala[pup][pup][pup]...sa sti ca tot vreau eu sa te intalnesc cand oi venii in Ro,data trecuta am ratat,acu' am sa fac tot posibilul sa te vad,ca-mi esti tare draga[flo]ELIANA,[pup],bafta la examene si sa o scoti cumva cu cineva,sa lasi copilasii!!LA MULTI ANI pestisorilor nascuti azi![flo][pup] la toata baltuta,pe maine!!!Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001http://community.webshots.com/user/CRISMIR100
align="right" id="quote2">Abia astept! [pup]He he ....mi-as dori sa ajung si eu in America , am un var la NY ....dar poate daca castig la concurs mai mult decat am datorii [:D]dar oare daca imi iau bilet ......imi platesc astia ...ia sa fac sapaturi ....[alcool]Dany'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa incepem in primul rand cu urarile pt . sarbatoritele zilei :

LA MULTI ANI , SEPHORA si ada2021![flo][flo]id="teal">id="size4">

 

 

asa ...acum hai la o cafea , un suc, o apa ceva [alcool][alcool][cafea][berica] si ceva de haleala pe langa , ca sa nu va ia ameteala[papica]

 

 

si nu in ultimul rand un moemnt de reculegere pt . cei dragi care nu mai sunt printre noi [ruga][ruga]

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La muuulti ani: Sephora si ada2021!id="size3">id="red">

 

Mai sarbatoritelor, macar acum de ziua voastra mai dati un semn [:D]

 

 

Danyid="red"> [flo]

 

 

 

[foto] Clipe de viata 2008 (ely)id="green">id="size1">


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...