Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (31)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Anacami,Criss, Charlie, Miruta, Ada si Sephora!!!

[s] [s]id="red">

 

 

Sa fiti iubite si fericite! Sanatate multa si ape limpezi tot anul![pup][flo]

 

Eu bantui pe net desi am treaba pana la genunchi de rezolvat! [:I]

Eu beau un capucinno de azi dimineata... nici acu nu il terminai![8D]

 

Puuup si we fain la toate sirenele! [pup]id="Comic Sans MS">id="purple">

 

Nallyid="purple">id="Comic Sans MS"> [mamica] si [copil]Sebastian id="purple">id="Comic Sans MS">(14.04.2004) - [bebic] Petru Alexandru & [bebic] Pavel Cristianid="purple"> (19.09.2008)

 

 

Poze cu Sebi!

Poze Alex & Criss id="Comic Sans MS">

[foto]

 

* Nici un barbat nu crede ca o femeie vorbeste prea mult... cand il vorbeste de bine!* [;)]id="red">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani, Emilyjeuly!!!id="size3">id="red">

 

 

Nallyid="red"> petrecere frumoasa [pup] Abia astept sa ne arati poze [:)]

 

Nu am invatat pt. examen [q] Am fost mai mult singura cu trupa, sunt singura si acum... aseara am fost in vizite, a fost ziua unui prieten... si uite asa... Sper sa apuc sa le mai citesc odata astazi... e un examen usurel... probabil si pt. ca sunt lucruri de care m-am mai lovit in realitate [:D] si le mai stiu... dar tot trebe citite...

 

 

 

[foto] Clipe de viata 2008 (ely)id="green">id="size1">


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]pentru vedeta

La multi ani emilyjeuly!![s]

elyanne daca spui ca e usurel atunci trebuie sa scapi si de asta. spor la citit si bafta!!

azi fac si eu o plimbare prin mall.am fost si aseara dar nu am prea gasit ce ma interesa.drept pentru care am urmarit spectacolul dat de o gradinita.[:)]

pupici si o zi buna!

 

mami de Mariuca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, am aparut dupa o lunga absenta, mi-e si rusine; din pacate timpul meu liber e pe cale de disparitie, abia ce am mai scris la topicul Bucuriilor, grupa de varsta a Narciseiid="green">...

Noi suntem bine, sanatosi.

Urez si eu "La multi ani!" pestisorilor care s-au aniversat pana acum: danamunti, Criss, babylina, criss75, Anacami, Charlie, Miruta, Sephora, ada2021 si emilyjeuly!id="purple"> [s]

Sper sa reusesc sa intru mai des. Va pup!

 

Xandrinne si ale ei Raluca (03.08.1997), Narcisa (21.09.2006) si Diana (24.09.2008)id="Times New Roman">

 

poze cu noi

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am fost al examen si am facut tot [:D] Am reusit sa citesc cap coada cat a dormit picimea... iar acolo am incercat sa nu ma grabesc... asta-i buba la mine... nu citesc enuntul pan' la cap si bifez tampenii [:D] Mi-am stors creierii la o intrebare [bang] ... nu pot sa scriu aici cum am retinut raspunsul... ca sa nu scriu prostii [:I] ... mereu raspundeam aiurea... se apre ca a functionat [:D]

 

 

 

[foto] Clipe de viata 2008 (ely)id="green">id="size1">


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...