Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (31)


Recommended Posts

La multi ani , Yasmine ![flo][flo][flo]

 

in rest ... toate mai putin bune [pk][pk]

 

ANDANII [flo][hia][hia]

 

[ruga] Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13id="size2">

 

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

 

[aerob]s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet [batetoba] cu "montignac, stil de viata nu dieta" id="size2">[aerob]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[s] La multi ani, Yasmine!id="size3">id="red">

 

 

Crigid="red"> haioasa foc fii'ta [:D] Si ati pus banuti?

 

 

 

[foto] Clipe de viata 2008 (ely)id="green">id="size1">


Eliana cu id="blue">Elenaid="red"> (23.10.04)id="red"> Andrei si Mihaiid="green"> (03.03.07)id="green"> | Poze mai vechi, mai noi | Elena – iubita noastra | De 3x... mamicaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Bunaid="red"> la toate sirenele! Si [s] "LA MULTI ANI!" id="red"> [s] , cu intarziere, tuturor celor care si-au sarbatorit deja ziua pana acum [cheers]!!!

 

Raspund la apelul lui Marami id="purple">[:D]... insistent, insistent [:D]... si ma inscriu si eu in baltuta... Aveam de gand s-o fac mai de mult... da', cam luasem pauza de la scris pe forum [:D]... doar citeam... si... intru acum [;)]...

Is o pestoaica de martie, 4 martie, la cutremur... si am un baietel, Robert, de trei ani jumatate. Sunt mama singura de vreo doi ani, dar mi-e tare bine asa [:D]... baietelul meu e poznas din cale afara... sau mi se pare mie [:D]... Marami stie [;)]... cand o sa am timp o sa va pun si ceva poze ca sa-l cunoasteti... Mno... momentan nu stiu ce sa va mai zic... mai revin eu... si cu altele...

 

[flo] la toate sirenele de aici [8D]! Pe mai tarziu... [pup] la toate...

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~id="red">

 

[;)] Mi se spune "argint viu"...id="size2">id="teal"> [;)]

 

*************************************************id="limegreen">

 

"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' id="red"> " - autor: Denis Breeze id="black">. - eu completez: id="navy"> ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!id="red"> id="teal">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISTINA,hihihih,criminala Mariuca[pup]...si chiar,ati prestat cu ceva banuti[:D]...frumos tortuletul!!

 

CRYNA,bun venit in baltuta[pup]...am si eu un Robertel acasa,putin mai mare ca al tau,si tot "argin viu" i se zice[pk][:D]...sa iti traiasca puiul scump!!

 

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina , adevarata surpriza .Cel mai frumos cadou , cred pt . ziua ta si ceva care cu siguranta ti-a incantat [flo] sufletul !Multi pupici pt . nor*mea [pup][pup][pup][pup][pup]

 

 

Cryna, bine ai venit in baltuta .Sa iti traiasca baietelul si sa mai vii pe la noi .[8D]

 

Ca sa stii eu sunt res[ponsabila cu optimsimul [pk].

 

 

Dana , tu chiar vrei bataie ?[bang] Vezi ca acus ma sui in trin si vin la tine , ai intales ......[alcool][alcool] Veselie! [olala]

 

 

Dany

 

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oficial.... Cryna, bun venit[flo] si plutire placuta!!!

 

Asa si daca Daniela e responsabila cu optimismul, iaca eu sunt cea mai tinerica[:D]am doar 27 de ani, conform testului psihologic, pfoooai, cred ca niciodata nu o sa ma maturizez, drept ii ca aseara eram in galeata, noroc cu Baby, care a intins muzicile pana in msg meu[:D]

 

Emma este iubire, lupta continua

id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si Mihaita are nevoie de noiid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

***SONIA - docs` did miracles *** id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Si ingerii au nevoie de ajutorid="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!id="Comic Sans MS">id="size2">id="red">

mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

 

pozne-npoze

 

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!id="size2">id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, uite cine s-a trezit sa va faca cafeaua!!!!!!!!

DAniela DAneza am vazut poza de vedeta.

La mulit ani cu intarziere yasmina,

Cryna bine ai venit.

Xandruta bine ai revenit.

O zi superba tuturor.

Cum stai cu depresia pesteasca?

Ati vazut ca dupa unele horoscoape eu ( si inca cateva respectabile doamne) sunt tradator de neam si balta si sunt varsator?!?

hai gata cu somnul .Toata lumea la [aerob][dus][papica] si apoi la [curat][vase][spala]

 

[pup][flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...