Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pestisori... pestisori... (31)


Recommended Posts

Noi am fost de dimineata la control,pt ca am terminat antibioticul,dar tusea de numa...acum cica are bronsita,ceva in plus [bang] Ne-a dat antibiotic Zinnat si doua siropuri,Ventolin si Aerius,dar continuam si cu Bromhexinul...si sa nu iesim afara ,ca vremea umeda accentueaza tusea.Sa speram ca dupa tura asta de medicamente,o fi mai bine...si taica-meu e racit cobza,trebuie sa-i spun sa n-o mai ia in brate pe nepoata-sa [alcool] Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007) [url="http://community.webshots.com/user/bogdan_mihaisidana"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dana , sa te lamuresc . bebele meu iubit este al unor prieteni, care stau vis a vis de mine, ea este dr . mea de familie , sora ei este colega de servici ......cu mine ...ne cunoastem de vreo 8 ani ...... bebele a fost in vacanta cu familia lui numeroasa ....sunt 4 copii ...si parintii sunt tineri 41 ani ...au 3 baieti si 1 fetita , mortala, vedeta . a aparut si in reclame , ultima a fost asta vara la dero ...cu zodiile si cristalele ....a fost pestisor .... bebele e un dragut , obraznic , frumusel si vorbaret si istet ...iar eu il iubesc si mai tare ca seamana putin cu iubitul meu [:D] deci este un copil pe care mi-l doresc si eu ...[pup] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Babylina , hai nu te intrista ! Asta este viata ! Nu fi necajita ca mai adauci un an in buchetul vietii ! [flo]fii optimista si vezi partea buna a lucrurilor! Ai devenit mai inteleapta , mai sigura pe tine si etc ...Pupici! [pup] NU varsta ma deranjeaza , intotdeauna mi-am spus anii cu mandrie. Am o stare proasta din alte motive . Dar in ultimul timp mi-am facut testul ala psihologic care bantuie pe aici pe DC. , Am 38 varsta pshihologica si ......aici vine bomba.....15 ani varsta interioara. iti dai sema ce combinatie sic e raboi interior.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui andanii
babylina impreuna trecem si peste ziua asta si alaturi de pestisorii astia o sa fie bine .... hai ca e frumoasa viata [pup][pup] daaaa , sunt optimista si frumoasa in blugii mei cei noi [pk][pk] Intrarea in balta este unul dintre cele mai bune pe care le-am facut anul asta. Ma bucur ca v-am gasit, si ca am fost acceptata membru cu drepturi depline. Mai ales ca incet, incet, ma regasesc ca peste si ca pot sa discut " pestenii" cu pesti adevarati. [pup] Intr-adevar, alaturi de voi va fi cea mai frumoasa aniversare .[pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui babylina
Babylina , hai nu te intrista ! Asta este viata ! Nu fi necajita ca mai adauci un an in buchetul vietii ! [flo]fii optimista si vezi partea buna a lucrurilor! Ai devenit mai inteleapta , mai sigura pe tine si etc ...Pupici! [pup] NU varsta ma deranjeaza , intotdeauna mi-am spus anii cu mandrie. Am o stare proasta din alte motive . Dar in ultimul timp mi-am facut testul ala psihologic care bantuie pe aici pe DC. , Am 38 varsta pshihologica si ......aici vine bomba.....15 ani varsta interioara. iti dai sema ce combinatie sic e raboi interior.
[pk]la lupta baieti ![flo][flo] Dany 'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...