Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puisori de mai 2003 (4)


Recommended Posts

Noi suntem bine, crestem . Dovada, aici : http://community.webshots.com/user/daiopri Nu stiu cand mai apuc sa scriu, ca o sa am o gramada de treaba acasa si merg si la sv chiar si pe 24, asa ca va urez de pe acum Sarbatori Fericite si toate cele bune. Cadouri frumoase voua si la copilasii nostri cei cuminti :) Numai bine tuturor http://bd.lilypie.com/hfkmm7.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Si noi sintem bine chiar foarte bine ne-am tinut de sarbari,cadouri Ieri am facut curat in toata casa am cam terminat mai am si azi putin dar acuma plec haihui prin magazine ca pe Joshua l-am trimis intr-o excursie asa ca pot sa-mi fac de cap Sint in concediu 2 saptamani. Ma duc pe la magazinele romanesti sa cumpar cite ceva romanesc. Lui Joshua s-a hotarit tati sa-i cumpere Wii dar u gaseste pe nicaieri nu stiu cum o sa facem. O sa merg sa-i cumpar alte citeva cadouri in caz ca nu gaseste azi, miine cica tot o sa il cumpere. E zapaceala rau aici pe jocul asta nu prea stiu de ce si-i si foarte scump. E asa bine sa fi in vacanta ,copilu in excursie sa mergi prin oras ce ma viata. Zilele trecute a fost furtuna de zapada a fost asa frumos mie imi place mult atunci mi-a reaparut cheful de sarbatori. Am plecat prin oras ma duc sa-mi beau cafeaua prin oras
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata..si noi suntem in grafic, bradul e impodobit,cadourile sunt impachetate...si mucii sunt si ei prezenti [:D](altfel nu se putea!). I-am luat lui Mircea o chitara electronica cu acorduri rock...asa ca o sa avem ceva galagie zilele astea ca sa mai iesim si noi din amorteala,un joc creionul muzical(sa invatam alfabetul jucandu-ne)si un CD tot pe tema asta...si binenteles nelipsitele pusca & mitraliera. Cel mare si-a dorit un cercel in ureche...si pentru ca a luat tezele nationale multumitor l-a primit.Pentru "colegul" mai trebuie sa iau ceva maruntisuri..simbolice..si cam asta ar fi!Vascul e si el la locul lui...asa ca-l asteptam cu nerabdare pe Mosul! va doresc tuturor CRACIUN FERICIT...alaturi de cei dragi! Alycia si cei doi flacaiasi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi va uram un Craciun Fericit alaturi de cei dragi, sa va bucuratie de cadouri, brad si mincarurile de craciun. Si eu am facut caltabos, sarmale, piftie, salata de beouf dar asta mai mult sa vada Joshua si cite ceva romanesc ca el vrea eggnog, gingerbread house. Mai am sa pun inca oadata aspiratorul si pe la 7 ne ducem la biserica ca-i slujba pentru copii si cind venim acasa poate vine si Mos Craciun. Craciun fericit
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E liniste pe aici se pare ca va odihniti. Si noi stam linistiti pe acasa Joshua e fericit ca a venit Mosu si cica-i place tot ce i-a adus desi se joaca doar cu 2 cu Wii si un set de bani (bacnote,monezi). In rest nu se atinge de nimic dar nu zice ca nu-i place ca ii e frica ca i le ia Mosu inapoi daca zice ca nu-i place. I-a adus mosu si un set BrainQuest matematica si citit si cica sa le lasam pentru cind o fi Clasa I ca acuma are treaba cu Wii :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Craciun fericit va doreste mama (cu intirziere) si tot ce va doriti sa va aduca mosu! DanaMario, tati i-a luat WII de la costco online, ca din alta parte n-a gasit.. S-au jucat de-au rupt popice si tenis de cimp, si vreau sa zic ca Paul l-a cam snopit pe tati. Doar la golf si-a mai scos pirleala oleaca. Doar ca a trebuit sa stau intre ei sa ia distanta sa nu se pocneasca unu pe altu :) Ca tre sa dai tare, ca din racheta adevarata (sau mingea de la popice..) Sanatate la bebei si mamici. [url="http://community.webshots.com/user/parpalak"]Poze pe webshots[/url] si [url="http://home911.servebeer.com"]Poze si filme[/url] [url="http://www.bettasplendens.mysite.com/"]Nebunia cu pestii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit am terminat si eu cu pregatirile pe maine si ma doare spatele de crap. In rest suntem bine, a fost super de Craciun sa stam in atmosfera de familie. Dori a primit multe cadouri si a fost incantat. L-am dus si l-a vazut si pe frate'su la ecograf si acum abia il asteapta. In concluzie suntem ok doar foarte lenesi. Vedeti ca am poze. Va pup. [gravi] cu [baietel] Fabian si [copil] Dorian AMR 9 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vroiam sa va uram un an nou mult mai bun si multa sanatate, liniste si fericire pentru voi si toti cei dragi. LA MULTI ANI 2009! Parpalak a gasit pina la urma si chiar imi placuse ideea copilu era fericit , tati mai rau decit copilul eu fericita ca nu era decit o telecomanda in plus prin casa dar acuma ma enerveaza rau ca tati asta al nostru citeodata chiar nu are minte acuma cumpara si toate accesoriile pistoale, volane, basebal ca iar am casa vraiste. Aalina mi-a placut mult tablita lui Dori. Alycia voi pe unde umblati? Daiopri cum e in concediu? Tati al nostru lucreaza pina la 12 noaptea in seara de revelion asa ca eu si cu Joshua nu ne putem decide ce sa facem fie mergem amindoi la un restaurant si apoi la primarie (unde-i concert si luminite) sau stam acasa si facem curcan si-l las pe Joshua sa-si decoreze prin casa (si-a cumparat pahare, palarii cu Happy New Year) Noi o ducem bine rau in concediu ne ducem peste tot la showuri de copii, prin magazine, pe le restaurante viata pe noi doi doar tati lucreaza saracu. Apropo la Children Place au reducere 40% LA MULTI ANI
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...