Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Puisori de mai 2003 (4)


Recommended Posts

Va dorim un AN Nou cat mai bun, sanatate si tot ceea ce va doriti. Noi suntem intr-o leneveala continua:) Tare e bine. Sa vedeti c eplang cele 2 sapt la sv in ianuarie. Acum ne pregatim de distractie la niste prieteni. AAlina si tie nastere usoara (ca m-ai speriat am zis ca ma trimiti sa nasc acuma:))) Pupici la toti copilasii dragalasi. Numai bine tuturor http://bd.lilypie.com/hfkmm7.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

hallo..fetele..dar mai treziti-va din amorteala [:D], cum stati cu tonusul acu dupa sarbatori? Greu rau de tot la noi..s-a lasat cu ceva kg in plus [bang][bang][bang]...nu mai spun si la Mircea ca trebuie sa-i ascund mancarea ca ar manca pana ar uita de el...are burtica si cum in perioada asta sta mai prost cu miscarea s-a rotunjit la fatza ca o luna plina!In rest am trecut cu bine in noul an...de acu tre sa ne punem pe treaba, gata cu leneveala, mancarea si bautura...[alcool]...ca am techergit destul. Va pup si va astept pe aici pe la povesti1 Alycia si cei doi flacaiasi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim de urari, Fetelor de astazi sunt in prenatal si e atat de bine pe de o parte sa scap de stresul de la job dar pe de alta parte...parca nu stiu ce sa fac, parca nu is completa [:D] De sarbatori a fost super sa fim toti acasa si sa nu facem altceva decat sa ne relaxam si sa ne jucam. Acum ar cam trebui sa ma apuc de desfacut bradul, de spalat hainute de bb si de facut bagajelul de spital. Da am o lene... In mare am cumparat cam ce imi trebuie. Saptamana asta probabil o sa o tot lalai asa si apoi da de voi avea chef sa intru in ritm. De azi Dori a inceput caminul si pana acum e ok. Cu ocazia asta mai ies si eu de doua ori pe zi si mai fac cate o plimbarica. Va fi greu cand vine bb 2 da sper sa gasim ceva solutii. Asteptam vesti si de la celelalte mamici. Pup [gravi] cu [baietel] Fabian si [copil] Dorian AMR 8 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alycia si noi tot greu ne intram in ritm. La mine e ora 2 si inca nu m-am apucat sa lucrez nimic .. stau si frunzaresc internetul. Numai Joshua era un fericit ca incepe scoala :) Aalina tare bine trebuie sa fie in prenatal.Stai nu faci nimic si te mai bucuri si de burtica. Acuma o sa fiu ocupata vreo 2 luni sa citesc de Aalina si Daiopri , sa-i cumpar lui Joshua decoratii de Valentine Day , sa-mi caut bilete sa plec in concediu si sa merg la sky cu Joshua ca e super incintat acuma cu schiatu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alycia daca am lasat impresia ca eu is plina de entuziasm de aceasta activitate scuze [:D]. Da cumva va trebui sa ma mobilizez ca sa apuc sa spal si hainute, sa pregatesc una alta, bagajul ca totusi o sa nasc [:D] DanaMario cred ca saptamana asta o sa imi ofer ragazul sa ma bucur de burtica....asta e... incep sa constientizez ca perioada asta are o limita asa ca... Chiar ma intreba sotul meu daca m-am bucurat de sarcina asa cum visam cand o tot "programam" si mi-am dat seama ca a fost atat de mare stresul ca nu mi-am permis nici un fel de emotie[bang] Ce faine activitati ai tu cu pregatirea concediului... Al meu sot m-a anuntat azi ca e posibil ei sa fie nevoiti sa si-l ia acum obligatoriu cu criza asta. Macar de o mai amanau pana in februarie sa ma ajute si pe mine... Aici nu a nins de ski si baietii is tare necajiti. Eu care oricum as fi facut numai galerie is resemnata. Daiopri cum e la job? Hai ca mai ai un pic si vine concediu. Parpa nu ne povestesti nimic de Paul? Ca nici poze nu ai pus... Va pup [gravi] cu [baietel] Fabian si [copil] Dorian AMR 8 saptamani
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LMA tuturor! Sper ca ati petrecut frumos. Noi da, am fost la niste prieteni si am stat pana la 4,30 dimineata. Pot sa zic ca m-am odihnit si eu in vacanta, desi dupa o zi de lucru sunt gata sa ma vait. Da mai am sapt asta si cealalta si gata:)) Vine alta distractie. DanaMario, ce astepti sa citesti de la noi?:))) Sa vezi ce ma vait atunci. Ce bine de voi ca aveti program mai relaxat. Adevarul e ca m-am indragostit si eu de perioada asta a motanului si cumva parca imi pare rau ca "tulburam" linistea:)) Da, si zilele care am stat acasa ne-a tocanit, ca e ca o privighetoare, toata ziulica are ceva de spus facut. Si mereu il intreb "mami tu nu esti obosit" la care el, " nu, tu esti?" :))) Eu mereu:)) Aalina, asa e mai am nitel, da drept sa spun nu prea stiam de ce sa ma mai apuc cand am stat acasa. Am mai spalat din rufe si triat, acum ar tb sa fac si bagajul. Alycia, bine ca mananca Mircea. Eu m-am saturat de doar cateva feluri de mancare intre care ne invartim, si ca nu vrea sa guste mai nimic nou. L-am cam indesat cat am stat acasa ca zicea saracul "iar mancam?", ca vorba aia se mergea dupa ritmul meu. Danad voi cum mai sunteti? Numai bine tuturor http://bd.lilypie.com/hfkmm7.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daiopri sa stii ca-mi place sa citesc orice legat de bebelusi/copii. Nu stiu dar de cind il am pe Joshua imi plac la nebunie copii sigur imi deschideam o gradinita dar sint mult prea putini bani , altfel imi gasisem vocatia vietii mele - gradinita. Aalina ai spalat hainutele? Alycia ai vreo metoda speciala sa faci copii sa manince ? Ce mult mi-ar place sa-l vad si eu pe Joshua mancand cu pofta. Ieri mi-am cumparat ghiocei in ghivece. Sint asa frumosi numai ca Joshua se joaca cu ei ca si cu ursuletii :) Mi-i ia sa-i puna pe jos sa le faca gradinita ursuletilor :)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...