Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (7)


Recommended Posts

Claudia no comment, mai rezisti soro,nu ai luat-o inca pe aratura [alcool],nu vrea si nu vrea sa fie din cauza fulgilor de afara,la noi zici ca arunca careva cu bulgari de sus asa tare ninge [:0][:0][:0].

Francesko vezi ca ingheata Sidolinu pe geam,lasa prostiile si asteapta pana la primavara [:D].

Alic te-a lamurit Miri noastra,asta e ce cauti?

Alexandra [pup].

Va [pup] pe toate.

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta
Citat:
citat din mesajul lui alic
buna Mamici!apelez la voi cu o rugaminte: vreau sa stiu cat costa in germania un carucior cu trei roti de la TCM; la noi nu mai sunt astfel de magazine si n-am unde sa ma interesez;se cheama TCM by Hauck, altceva n-am vazut ..vreun cod, vreo serie...cu multumiri anticipate![flo]vad ca aveti o proaspata mamica sau cel putin probabil in cateva ore va fi [pup] id="maroon">ALICe[flo][flo][flo]eu
align="right" id="quote2">Asa ceva cauti? http://cgi.ebay.de/Hauck-Jeep-Kinderwagen-Jogger-Roadster-SL-Neu-OVP-Tof_W0QQitemZ400025184422QQcmdZViewItemQQptZDE_AllesUmsKind_Baby_Kinderwagen_Buggies?hash=item400025184422&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1308Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
align="right" id="quote2">asa ceva...da, desi asta vad ca e de ultima generatie; pun un link sa vezi:http://cgi.ebay.com/TCM-by-Hauck-navy-blue-single-jogging-stroller_W0QQitemZ370034121582QQcmdZViewItem#ebayphotohostingin partea de jos a paginii sunt multe poze!merci [pup]ALICe[flo][flo][flo]eu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu a dat nimeni cafea azi?????!!!!! unde ati disparut,curatati si voi zapada,ca pe mine m-a terminat chestia asta,numai poti iesi din casa de zapada,haideti sa bem cafea si apoi la treaba iar :

 

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

Sunteti toate ok,va [pup].

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Claudi@, tot pe baricade esti? Hai ca eu scot majoretele de la naftalina: [majoreta] [majoreta] [majoreta]

Claudia74 si trischa, vin si eu pe la voi sa vad zapada aia mare de care vorbiti. La noi a nins ieri, a fost ceva zapada dar azi noapte a plouat intruna, asa ca de dimineata nu mai era pic de zapada.

Trischa, multa sanatate fetitei!

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va las cafeaua,eu plec la munca :

 

 

[cafea][cafea][cafea]

 

Va [pup] pe toatw,sa aveti o zi buna,ca a mea sigur nu va fi,Deni a incasat si ea gripa asta,aseara am fost cu ea la medic,ieri toata ziua a stat in pat cu febra [bang].

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor!

 

Clau multumim de cafea!

 

Si Vladut a racit, Duminica a facut febra 40, i-a scazut totusi cu paracetamol asa ca nu am mers la urgente. Luni l-a dus tacsu la doctor si iarasi nu i-a dat nimic...incepe sa ma dispere rau sistemul asta german.

Febra n-a mai facut dar tuseste rau, de ieri l-am dat iar la gradi, sper sa fie bine. Ieri era un pic cam apatic, astazi parea nerabdator sa plece la gradi.

 

Va pup, sa aveti o zi frumoasa!

 

Angiuta, mamica lui Vladut (8 iunie 2007)

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...