Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (7)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bang][bang]am luat/o de la capat azi noapte cu fata,a vomitat incontinu,diaree nustiu ce sa/i mai fac

nu a mancat nimic astazi si de baut foarte putin humana hn

claudi@poi tu iti faci rau singura cu atatea ganduri,auzi la ea[alcool]sa nsca acasa

dinora77 bine ai venit,zine mai m ulte despre tine[flo]

 

teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataa si [cafea][cafea] pt fete.

Claudia,unde esti??ai nascut?

Ricea,vezi ca sunt niste prafuri pt rehidratare.poti lua din farm se numesc,,ORALPÄDON,,dar mai bine mergi la medic sa vezi ce si cum.

Noi am scapat de boala,multumim lui Dumnezeu,si va doresc si voua sanatate si copilasii sa fie sanatosi![pup][pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dinora77
Salutare Fetele,ce bine imi pare sa mai gasesc comunitati de Romani in Germania pe aici. Clau, tu eshti din Schwabach- Limbach?Dino
align="right" id="quote2">Dino willkommen,ne bucuram de noi prietene [flo],nu locuiesc acolo unde crezi tu,e numai Limbach si e un satuc mic in BW ce tine de Mosbach,eu nu am auzit de localiatatea ta pe unde e? ramai cu noi,da!Trischa multam de cafa, am o durere de cap incat necesit en gross ptr azi.Dora mergeti la Notdienst poate ii pune niste perfuzii,nu stiu e dubios si diaree si voma la copii asa mici,numai incerca tu leacuri ce ai pe acasa,hai sa auzim de bine de la voi,cum mai e Robo?Va [pup] pe toate.Album ClaudiaTimisoara Impreuna'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele,

 

Ce sa va povestesc despre mine? Eu locuiesc in Erlangen, un oras studentesc de pe linga Nürnberg (15 km). Sunt in Germania de peste 3 ani shi sunt studenta (batrina)[8D]. In Germania am venit din cauza sotului, iar inapoi sa ne intoarcem, nu prea vrea nici el...iar mie abia acum incepe sa-mi displaca gindul[:)].

 

Copiluti nu avem inca. Insa ne gindim in ultimul timp tot mai des sa facem unu. Chiar daca sunt studenta shi nu e cel mai potrivit moment, ma gindesc ca am 27 de ani shi daca mai ashteptam vreo 2 va fi cam tirziu. Plus ca la facultate sunt mai multe fete care au copilashi shi le reushesc pe toate. Stiu ca nu va fi simplu, dar undeva in sufletul meu sunt sigura ca acum ar fi momentul potrivit pentru un bb in viata noastra. Am termin curind la Dr. meu ginecolog shi vreau sa vb cu el despre asta, poate imi recomanda shi el un test ceva pentru a ne pregati de marele moment.

 

Despre voi mai citesc pe paginile anterioare shi mai ramin pe aici bineintels.

 

Clau...ce rau imi pare ca nu eshti in Limbach-ul pe care-l cunosc eu. E foarte aproape de mine. Nici asha nu eshti foarte departe la cel mult 180 km.[:D]

 

Dino

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dinora77



Clau...ce rau imi pare ca nu eshti in Limbach-ul pe care-l cunosc eu. E foarte aproape de mine. Nici asha nu eshti foarte departe la cel mult 180 km.[:D]

Dino
align="right" id="quote2">

Ca bine zici,bat-o noroc de Germania ca mare e! de unde vii din Ro,ce studiezi,sotul tot de acolo e? stabilim o intalneala la primavara prin Stuttgart.

Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna seara

a primit astazi antibiotic pastla pe zitimp de 5 zile si niste picaturi ptr dureri si febra pentruca siropul il da afara si supozitorul la fel..Ne chinuim cu bautul ,tot ce bea dupa 5 minute il da afara,de mancat numai vorbesc

trischa praful ala nu il vrea imediat il vomita

sa sper ca maine numai vomita

 

dac va place si vreti sa ne votati[flo]

 

 

teodora[mamica]de angi pangi[copil]28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU

teodora

 

 

 

 

 

http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=20 ri1

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza buna ,haideti la cafea :

 

[cafea][cafea][cafea][cafea]

 

 

Dora s-a facut votul,eu din pacate nu mi-am facut timp sa trimit niste poze,ai grija de copilasi [pup].

Restul fetelor ce mai ziceti,sunteti bine?

Clau cu tine ce mai e?

Va [pup] pe toate,ma apuc de treburile casnice ca dupa masa lucrez.

 

Album Claudia

Timisoara Impreuna

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...