Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (7)


Recommended Posts

Buna tuturor.

Dinora, bine ai venit![grup]

Claudia, suntem bine, multumim.[pup] Eu in weekend nu prea intru pe forum ca nu ma lasa fii-mea, vrea ea sa se uite la tot felul de desene. Ieri am plecat sa cautam un munte la vreo 35 de km de noi, unde cica era zapada, evident nu l-am gasit, ne-am tot invartit prin zona dar nu am vazut niciun indicator si pe fii-mea o apucase urlatul in masina ca ea vrea zapada.[bang]

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anangel_lexi

Claudia, suntem bine, multumim.[pup] Eu in weekend nu prea intru pe forum ca nu ma lasa fii-mea, vrea ea sa se uite la tot felul de desene. Ieri am plecat sa cautam un munte la vreo 35 de km de noi, unde cica era zapada, evident nu l-am gasit, ne-am tot invartit prin zona dar nu am vazut niciun indicator si pe fii-mea o apucase urlatul in masina ca ea vrea zapada.[bang]

align="right" id="quote2">


Nextes mall dai un call si vii la noi cand vrei zapada,numai ca in loc de 35 km faci vreo 350 km [:D] dar merita sunt mormane de zapada care nu se mai topesc [pup].

Album Claudia

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Fetelor, eu am nascut azi noapte la 2:34 un baietel de 3180g si 49cm. Sunt acasa de astazi la ora 16 si ma simt destul de bine avand in vedere ca nu au trecut nici 24 de ore si am nascut in 2 ore juma.

Clau nu am avut cand sa trimit sms´, scuze.

Acum merg sa ma odihnesc, ca am nevoie de "puteri"

Apropo, il cheama Nico Louis.

pup

 

[mamica] de Tony , Nunta

 

 

Poze

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

 

[batetoba][batetoba][bum]Sa va traiasca [bebic]Nico Louisid="blue">!!![bum][batetoba][batetoba]

Sa fie sanatos si sa aibe noroc in viataid="blue">

 

 

Pthiuuuu...da ce ne-ai mai tinut in suspans...na...in sfarsit,ca ma gandeam ca pana la urma iasa [biz] bondarel [:D]

 

Va pup pe toti si tie [flo][flo][flo][flo] muuuulte,muuulte...

aaa...vreu si io sa vad pe bebe cand esti mai in puteri,da??? Sa nu ma uiti[pup]

 

 

 

Mihaela [mamica] de [bebic] DAVID-29 martie 2007id="blue">

 

DAVID...cat sunt de maricel...id="maroon">

 

Poze cu Davidid="green">

 

Sarcina si continuarea...David (filmulet)id="navy">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani gandacelului si bun venit pe lume![pup]

 

Claudi@ multa sanatate si sa va dea Dumenzeu putere sa va bucurati de copii. [flo]

 

 

Fetelor, care dintre voi a zburat cu German Wings din Baneasa? Socrii mei mei peste 2 saptamani si trebuie sa schimbe avionul in Stuttgart. Asta inseamna ca trebuie sa isi ridice bagajele, sa se faca check-in spre Hamburg si sa predea din nou bagajele. Are cineva idee cat de mare e aeroportul, e complicat de umblat prin aeroport?

Pupici[pup]

 

Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...