Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici in Germania (7)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Claudi@
Salut Fetelor, eu am nascut azi noapte la 2:34 un baietel de 3180g si 49cm. Sunt acasa de astazi la ora 16 si ma simt destul de bine avand in vedere ca nu au trecut nici 24 de ore si am nascut in 2 ore juma.Clau nu am avut cand sa trimit sms´, scuze.Acum merg sa ma odihnesc, ca am nevoie de "puteri" Apropo, il cheama Nico Louis.pup[mamica] de Tony , NuntaPoze
align="right" id="quote2">Bravo Claudia mamicuta cu 2 baietei [bis][bis][bis][bis][bis][bis],sa-ti traiasca,sa creasca mari,sanatosi,voiosi si sa va umple viata de bucurii si tu sa te refaci repede ca mergem la Frülingsfest in Stuttgart ok? [flo][flo][flo][pup][pup][pup]Album Claudia'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta
La multi ani gandacelului si bun venit pe lume![pup]Claudi@ multa sanatate si sa va dea Dumenzeu putere sa va bucurati de copii. [flo]Fetelor, care dintre voi a zburat cu German Wings din Baneasa? Socrii mei mei peste 2 saptamani si trebuie sa schimbe avionul in Stuttgart. Asta inseamna ca trebuie sa isi ridice bagajele, sa se faca check-in spre Hamburg si sa predea din nou bagajele. Are cineva idee cat de mare e aeroportul, e complicat de umblat prin aeroport?Pupici[pup]Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
align="right" id="quote2">Miri süsse nu e mare deloc aeroportul si nu e deloc complicat,eu am zburat de acolo de 3 ori in urlaub,se descurca ei nici o grija tu esti oke? [pup]Album Claudia'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ia uitati fetelor ce am descoperit eu :

 

 

Salut!!!

Ma numesc Monik , sunt din Oradea si in asteptare de un bebelus de iunie . As vrea si eu sa ma atasezi de grupuletul vostru . Momentan traiesc in Hochheim am Main , 6 kg de la Mainz .

Iar maine am termen la medic si o sa aflu daca o sa am o fetita sau baietel , abia astept .Iar ceea ce mi se pare ciudat este , cand e timpul sa nasti nu nasti cu medicul tau ginecolog , ce trebuie sa te programezi cu 3 luni inainte la un alt spital , mi se pare aiurea , dar ce sa facem aste e .

Sa aveti o zi buna !!!

 

 

Monik draga vino la subiectul asta, bine ai venit printre noi [pup] te asteptam cu drag,eu la Hockenheim am fost acu 2 sapt la Aquadrom.

 

Album Claudia

 

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danke Clau, sunt ok[pup]. De ieri sunt wieder la serviciu...si injur de zor [:D]. Oricum sunt cam suparat ca la sf. lui aprilie mi se termina contractul si nu prea sunt sanse sa mi-l prelungeasca [q], din cauza nenorocitei asteia de crize si a babuinilor alora de americani care cred ca tot ce zboara se mananca [bruta]. Intre timp trimit tone de CV-uri, dar imi cam dau astia cu flit, cica sunt ''Über-qualifiziert'' ..[alcool]tu-i pastele mamii ei de facultate!!!

Cu baia inca sunt in Baustelle si azi m-am cam infipt in tipul care ''ar trebui'' sa lucreze la noi, dar are diverse alte Baustelle si de o luna de zile stau cu casa vraiste...L-am injurat si pe el tot in romaneste, dar tot nu ma simt mai bine. Am pus sotul din dotare sa il sune si sa mai faca si el scandal ca m-am cam saturat sa fiu mereu ''bitch''[8D].

Cat despre socrela...hm...imi trebuie un topic intreg numai pentru si despre ea [:-@].

 

 

Gata, ca m-am racorit...si trebuie sa mentionez ca reusesc chiar sa injur un minut intreg fara sa ma repet...asta nu e de bine, inseamna ca am o viata de kkt?

 

 

Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta
Danke Clau, sunt ok[pup]. De ieri sunt wieder la serviciu...si injur de zor [:D]. Oricum sunt cam suparat ca la sf. lui aprilie mi se termina contractul si nu prea sunt sanse sa mi-l prelungeasca [q], din cauza nenorocitei asteia de crize si a babuinilor alora de americani care cred ca tot ce zboara se mananca [bruta]. Intre timp trimit tone de CV-uri, dar imi cam dau astia cu flit, cica sunt ''Über-qualifiziert'' ..[alcool]tu-i pastele mamii ei de facultate!!!Cu baia inca sunt in Baustelle si azi m-am cam infipt in tipul care ''ar trebui'' sa lucreze la noi, dar are diverse alte Baustelle si de o luna de zile stau cu casa vraiste...L-am injurat si pe el tot in romaneste, dar tot nu ma simt mai bine. Am pus sotul din dotare sa il sune si sa mai faca si el scandal ca m-am cam saturat sa fiu mereu ''bitch''[8D].Cat despre socrela...hm...imi trebuie un topic intreg numai pentru si despre ea [:-@]. Gata, ca m-am racorit...si trebuie sa mentionez ca reusesc chiar sa injur un minut intreg fara sa ma repet...asta nu e de bine, inseamna ca am o viata de kkt?Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
align="right" id="quote2">Halo,Halo ati vazut un cal maro [:D] take it easy ca nu e viata ta asa bitch si tu nici atat,babuinu da-l in fras ca ne afecteaza da asa e,dar we are keep going,daca ar fi sa zic si io .......... sper ca totusi sa te accepte retardatii chiar si cu über qualificativele tale de romanca desceapta [:D] si despre soacra......ooooooooo......dar a ta e departe fata iaca vine in vizita acu ete na........da io o am aici 12 din 24 sa scot drujba asa des,of,of mama masii de viata,haideti sa emigram.Album Claudia'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vine in vizita de 7 luni[bang]. Trebuie sa recunosc ca noi am chemat-o...socrii si parintii mei vin cu schimbul cate 6 luni (de cand lucrez) ca sa aiba grija de bibi. Cand e mama la mine, ea mai face curat si gateste, dar socrela...[bang]...mai bine nu scriu ca iar ma apuca plansul...

 

 

Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor.

Claudi@, felicitari pentru Nico Louisid="orange">, sa va traiasca si sa va bucure impreuna cu fratiorul lui toata viata! [flo] [flo] [flo] E nascut in aceeasi zi cu nepotelul meu, iti doresc sa fie la fel de cuminte ca el.

Miriluta, spor la gasit un job nou!

 

[mamica][9cer] de [zana]Maria Cornelia (20.09.2006)id="orange">id="size1">

Din ce in ce mai mareid="green">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui claudia74
soacra......ooooooooo......dar a ta e departe fata iaca vine in vizita acu ete na........da io o am aici 12 din 24 sa scot drujba asa des,of,of mama masii de viata,haideti sa emigram.

Album Claudia

'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">


Unde sa emigram? Desi ma feresc de romani (nu dati cu rosii, ca stiu eu ce spun)...taaare mi-ar place sa ma vad cu voi [pup]...da' stau la mama dracului prea departe [q].
Ma duc sa ma indop cu o tona de....salata [8D] (he he he, credeati ca zic ciocolata? Am slabit 4 kile [pk] si nu vreau sa le pun la loc)

Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Miriluta
Citat:
citat din mesajul lui claudia74soacra......ooooooooo......dar a ta e departe fata iaca vine in vizita acu ete na........da io o am aici 12 din 24 sa scot drujba asa des,of,of mama masii de viata,haideti sa emigram.Album Claudia'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
align="right" id="quote2">Unde sa emigram? Desi ma feresc de romani (nu dati cu rosii, ca stiu eu ce spun)...taaare mi-ar place sa ma vad cu voi [pup]...da' stau la mama dracului prea departe [q]. Ma duc sa ma indop cu o tona de....salata [8D] (he he he, credeati ca zic ciocolata? Am slabit 4 kile [pk] si nu vreau sa le pun la loc)Mami de Miruna (19.12.2002) si Henrik (30.08.2007)
align="right" id="quote2">in tarile calde undeva,nu ma refeream la ro,la mare,la soare,bey eu vb de aeroportul din Stuttgart nu Baneasa sorelor,Miki tu ce ai inteles?Sper sa iti fie de ajutor socrela daca nu scoti drujba la ea,venim si noi sa te ajutam no proble,capul sus maine va fi mai bine,toarna o praji dupa masa si trec supararile [pup].Album Claudia'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...