Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Unde am gresit?


Recommended Posts

Grati si Alina[flo]. va multumesc! am pus cap la cap si am sintetizat tot ce mi s-a raspuns legat de problema mea.....si am zis ca trebuie sa incep aplicarea sfaturilor. pentru inceput am incercat sa discut cu el.ieri am prins un moment singuri in masina.Daria era la nasa pt o jumatate de ora si cand am ramas singuri am inceput eu discutia mai cu o gluma mai cu seriozitate.cand am ajuns la nasi in fata am zis ca nu ma dau jos din masina pana nu terminam de vorbit.bineinteles ca vina este TOT A MEA!eu i-am spus frumos care este problema mea,cum as vrea sa facem amandoi etc.el tacea,asculta si nu a zis nimic.am fost amandoi de acord sa ne mai acordam o sansa.un prim pas spre impacare a fost facut,acum vorbim si aseara cel putin am impartit acelasi pat! totusi pt mine parca nu mai este la fel.acum cel putin am o mare indoiala in suflet si nu pot sa trec peste unele lucruri. in orice caz daca nici de data asta nu merge eu sunt hotarata sa pun punct.intr-un fel mi s-au deschis ochii si cu ajutorul vostru am vazut lucruri evidente care nu mergeau in relatia noastra.si nu stiu daca vor merge vreodata.sper ca da! va multumesc pentru sfaturi,sper sa functioneze![flo][flo][flo] [s]LA MULTI ANI CLOPOTEILOR SARBATORITI ASTAZI! [s] Gabby[mamica]si Addy(tatic) de [copil]Daria Maria(11.02.2008)[i] [url="http://by.lilypie.com/psoXp3.png"]ATAT DE MARE SUNT[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=118931"]asa a venit pe lume Daria [/url] [url="http://community.webshots.com/user/gabrittza"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 42
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ce cred eu: 1. mancarea - poti cumpara semi-preparata din market, d-aia de o scoti de la congelator, si in 10 minute e gata. 2. curatenia - se poate face impreuna in weekend; asa va impartiti task-urile intre voi si avansati mai repede 3. sexul - nu am inteles de ce trebuie sa mergi tu in pat la el?! deja ca dormiti separat...in fine; sa mai mergi si tu la el in pat? ca si cand tu ai Nevoie? eu zic sa schimbi chestia asta; aranjeaza-te, nu-l baga in seama si fa-l pe el sa te caute. nu-l cauta tu, ca asa ii cresc cornite. 4. cicaleala - da asta poate fi o problema. aici il inteleg ca el poate nu suporta dupa 8 ore de zgomot sa auda un glas rastit, sau plin de reprosuri.... incercati sa va menajati amandoi nervii desi e greu. Cu vorba rea nu aduci nimic bun. Si respecta-te. Daca tu nu ai o imagine buna despre tine, cum ai vrea sa aiba altul? Iar reprosurile nu le face si tu cnd sunt nervii intinsi; nici tu nu ai reactiona pozitiv. [:)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...