Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

dragule sunt insarcinata ..CE?! Ok hai la avort!


Recommended Posts

pai rodica cred ca ai mare dreptate legata de seful.. Inca din prima saptamana a fost poreclit " domn director" asta pentru ca inca de cand eram in maternitate ne-a facut program la toti... Ei si daca neam din neamul meu si nici un barbat nu a reusit sa ma faca pe mine pana acuma sa ma trezesc si sa fac cafeaua la ora 6 ei bine a reusit fiumiu sa ma invete sa ma trezesc la 5 30... Mi-a schimbat toata viata si in bine. Pe 25 septembrie am sa ma mut in alta tara cu David , intr-un "orasel" centru universitar unde locuieste sora mea si cumnatul si pentru inceputul acomodari voi urma cursuri postuiniversitare in inginerie mecanica si constructi timp de cel putin 1 an ( asta daca ma ajuta neuronul sa trec exemenele) La inceputul sarcinii voiam sami fac o casa aici. Ei nu a prea fost sa fie aici dar a fost sa fie acolo caci acuma se fac ultimele retusuri la extensia construita pentru mine si bebe. Cu afacerile aproape am incheiat-o aici . Miau mai ramas insa cateva litigii de care se va ocupa avocatul meu si tata. Deci din pacate inca nu am teminat-o cu dusmanii care imi vaneaza "capra" dar acum mai este doar o notiune de timp, si ei pierd procese dupa procese. Li se pregateste un streang de nu stiu cum o sa-l duca.. In cel mult 1 an acestea se vor termina , poate o sa treaca si criza asta si o sa deblocheze din nou piata imobiliara , dar daca Nu nu e graba , nu arde nimic , si timpul asta poate folosit altfel. Si chiar aveam nevoie de o pauza , de altceva, de alt aer si de alte provacari in viata mea. Deja ma saturasem sa vad viata doar in cifre de conturi si metri patrati si de lungile si asinuoasele proceduri de negocieri tipic romanesti. Vreau din nou sa multumesc fetelor care mi-au spus o parere si miau dat un sfat chiar si mai acid , atunci cand am avut nevoie . Aceste mesaje mau ajutat sa ma hotarasc si multumesc si lui DD ca nu m-am maritat ,asa de ochii lumii, si ca nu am facut vre-o prostie care sa mi fi afectat grav fericirea .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 122
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Liliana, acum am ajuns si eu sa te felicit! Sa iti traiasca bebe, sa creasca mare si sa fie cuminte! Mult succes in viitor, mai ales ca ai decis sa faci niste schimbari radicale in viata ta! Iti doresc tot binele din lume si tie si lui piticul cel mic![bebic] Pupici[pup] si [flo][flo][flo] "Everyone thinks of changing the world, but no one thinks of changing himself." Leo Tolstoy
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...