Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (7)


Recommended Posts

Cristina imi pare rau ca nu se simte bine Roxi. Este in farmacie o crema cu Aciclovir si atenueaza mult simptomele si chiar previne eruptia...(sa intrebi daca merge la varsta ei) Cred ca ai aflat deja de pe net. Stii ca se fixeaza virusul herpetic in corp si nu mai scapi de el decat sta latent... [q] Roxi merge la gradi? Eu as veni la intalneala, daca mai poti da-mi de stire. Poate daca ne vedem se moplipseste si la fete... Mihaela puteti veni pina la urma? Nici noi nu suntem prea bine, tot cu tusea asta... Dar ne facem noi bine. Oana stii ceva de bb? Ne spui si noua? [floare3] DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

BUna seara! Laura eu vreau sa ne intalnim. Roxy se simte bine se duce la gradi decat ca are o bubita mica, mica de tot. A fost pe antibiotic foarte usor de joi. Spune tu Laura cand poti si ne vedem.O sa intru pe link si o sa ma mai uit odata pe ceea ce am votat pe doodlesi maine o sa fac rezumatul. Va pupic fetelor si sa aveti o seara placuta! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Da eu pot sigur miercuri...noi sambata plecam spre Tgv...dam pe la soacara mea duminica iar luni suntem la mama sa pap stiti voi ce [:D]...9 martie![pofta] Despre virisul herpetic eu stiu ca daca il ai nu scapi de el...exista zovirax ptr tratare...eu nu as face nici un vaccin! Va pupam! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Deci asa ramane cu intalnirea miercuri, 11 ora 10 in fata la sindicate sau unde ziceti voi daca doriti in alta parte. Eu mai am o zi de stat pe aici si zbor si eu catre casa. Abia astept! De dimineat la 5 eram treaza ca am inceput deja sa trec pe ora de Romania.[:D] Va pupic si sa aveti o zi superba! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta dragele mele! Pai asa iar m-ati lasta singura! Ultima zi in campul muncii!!!! YEY!!!! Am de lucriu de nu se poate asa ca de final dar nu ma plang ca maine PLEC ACASAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aici ninge incetisor si trag sperante sa se opreasca ca mai stiu eu ce probleme sa nu mai am. O sa lipsesc dupa cum bine stiti toata perioada asta pentru ca deobicei nu am timp nici sa respir nici acasa pentru ca toate lumile vor sa vada specimenul.[:D] Cu fetele care pot ne vedem miercuri la 10 in fata la sindicate. Eu am sa intru sa verific daca ati zis altceva intre timp. Eu va doresc sa aveti un inceput de primavara linistit si de ziua femeilor sa fiti sanatoase si fericite. Va pupic! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Cristina zbor linistit spre casa! Miercuri ne vedem![pup] Pup![pup] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Maine o luam si noi din loc...facem bagajul, cumparam un scaunel de masina si ptr Eli ca nu mai vrea scoica si gata! Onitza nu mai lucra atata bre! Imi pare rau ca nu poti ajunge miercuri...dar poate ne vedem in mai cand mai vin! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Cristina decat noi 2 ne vedem maine? Luam si kinderinii? Mie imi e cam greu sa vin cu ei ca nu am masina. Hai ca iti trimit un pm cu nr meu de tel! [pup] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...