Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (7)


Recommended Posts

Ce faceti fetelor? Stiu ca Roxi si Cristina sunt pe drum, dar restul?! Deci daca nu da Cristina ceai etc nu misca nimeni? Mihaela ati plecat spre casa? Otilia ce mai faceti, treci si pe la noi? Haideti ca dau eu astazi cafeaua [:D][cit] [pup] DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut! Laura multumim si de cafea si ptr link! Noi am ajuns cu bine acasa, am luat-o si pe mama la noi ptr 2-3 sapt...Acum ne pregatim ptr ziua lui Cri...deja i-am dat cadoul! [:D] Va pup! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello, hello! I am back again! Fetelor gata calatoreala mea acasa unde a fost super de super! Vreau inapoi dar mai trebuie sa astept. Laura Roxy nu a venit cu mine, o sa vina pe 24 aprilie cu sotul meu cand o sa facem un tur Londra-Bath-Dublin-Belfast. La examen a fost bine deci totul a decurs normal. O sa pun si pozici promit dar sa am si timp. Vreau si eu parola Miha te rog! Va pupic! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Va invit la cafeluta si la bunatati ca deobicei. Si ceiut este gata! Eu am nevoie ca aseara am ajuns pana la urma la research diner, am venit acasa pe la 1 noptea dupa care ainceput sa ma sacaie stomacul iar la 4 eram treaza cu ochii cat cepele asa ca m-am pedepsit ca ziceam ca nu plec la sala si m-am dus. Acum incerc sa-mi intru in ritm dar se pare ca de luni in colo poate ca nu se intrevede nici un chef de treaba. Promit ca maine produc pozele pe net si vi le arat. Va pupic si sa aveti o zi super! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, imi place ca se vede bine de tot ca ai slabit. Si ai slabit frumos, in timp, mancand sanatos si facand miscare. Stiu ca nu ai tinut o dieta drastica dar ai avut grija sa-ti revii daca ai facut un mic exces. Ei si se pare ca maine mergem si noi o fuga la Moreni, 2 zile. Cu ocazia aceasta mi-am adus aminte ca mai scria si Aschiuta pe aici, nu mai stiu nimic de ea. Vad ca mi-a reperat Laura povestile celor doua nasteri [pup], le-am scris ca deja uitam din detalii dar si ca sa incurajez mamicile care vor sa nasca normal dupa cezariana. Dar nu v-am spus si nici nu ati gasit pe forum [:D], ca am fost si eu si Ioana la aceeasi aniversare [:)], nu am eu pozele dar iata o dovada, [url="http://picasaweb.google.com/stanescualexa/Delia2Ani?authkey=Gv1sRgCM3-tu79gdPu1gE#5313729161133707154"]Ioana cu Elisa[/url]. Mami de [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Ana nazdravana[/url] (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Eu tot cu noaptea in cap m-am trezit azi. Nu stiu ce e cu mine de nu pot dormi. Probabil pentru ca imi vajaie prea multe prin tartacuta. Otilia merci frumos pentru apreciere! Sa stii camult m-am chinuit inainte cu diete de nu stiu cate feluri si nu mergea ca o data si o data tot mancam si eu ca un om normal si puneam dublu. Asa acum mananc cam ce vreau, nu mereu cat vreau dar compensez cu sport. Recomand la toata lumea sa faca asta ca eu tare m-am mai chinuit. Va spun sincer. Deveneam atat de frustrata cand vedeam dupa nu stiu ce calvar de dieta ca acul cantarului este mai sus si mai sus ... Am citit si eu povestea nasterilor tare. Eu te admir pentru ca esti o curajoasa. Eu nu din pacate! Am vazut pozica ce mare s-a facut bebelusa ta! Am uitat parca cat de repede cres copiii in primul an de viata! Fetelor care stiti parola de la pozicile lui Miha datimi-o si mie va rog. Sarut mana! La noi este o vreme tare frumoasa. Ieri am mers catre casa de placere. Sper sa fie frumos si cand vin ai mei la mine! Va doresc o sambata linistita! Pupici! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Vad ca este slaba miscarea pe forum dar am zis sa va invit la cafea! Azi aici este Mother's Day asa ca pentru toate mamicile ( ca aici numai mamicile se sarbatoresc nu toate femeile!)[flo][flo][flo] La mine este vreme frumoasa. Parca imi este si frica cand vad vremea asata buna acum ca poate nu o sa fie asa de bine cand vin ai mei la mine... Va pupic si va doresc o duminica placuta! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta fetelor! Unde disparurati fetelor? Eu va invit la un mic dejun sanatos si la bauturicile de rigoare. Vreau sa va spun ca am deocheat vremea deci de dimineata cand am iesit afara ploua cu clabuci si prin urmare deoarece nici prin cap nu mi-a dat a ma uitata afar am ajuns la sala ciuciulete. Azi incep iar experimentele de dimineta deci munca si iar munca. Dupa amiaza am sedinata de laser pentru parul nedorit deci spun AUCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII de pe acum! Va pupic si va doresc o zi super! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Cristina bem azi un shake dietetic? :-)Sau suc de ovaz [olala]Ai supravietuit 'tratamentelor'? Ai grija cu frigul asta ca nu e de joaca.. Pe unde sunteti voi a venit primavara? Mihaela stiam ca la voi infloresc prima oara in Ro magnoliile.[flo] Vad ca fetele nu au mai intrat, eu am venit sa va spun despre subiectul de la generale despre cei 2%, poate va faceti timp sa intrati si sa depuneti formularele dc va incadrati... http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=134492 [pup]Laura si cei trei pitici (aproape mari[:D]) DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...