Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (7)


Recommended Posts

Buna dimineta! Sarut mana de tratatie Laura! La noi vremea este oribila dar trebuie sa ma acomodez. Vocea mea este pe duca din cauza aerului conditionat de la clinica de laser asa ca este perioada perfecta pentru mine ca nu pot sa vorbesc. Fetelor vreau si eu parola de la pozicile Mihaelei. Va rog frumos sa mi-o dati si mie! Va pupic! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor!

La multi ani Cristi sa fi sanatos si sa-ti bucuri parintii. Felicirtari si Mihaelei pentru un flacau asa de mare si frumos!

Sarut mana Miha pentru parola. Nu am deschis inca dar o sa ma uit acum

Eu sunt dupa o zi varza dar nu va spun ca asta este viata...

Oti tu ce mai zici? Fetele ce fac? Cum s-a acomodat Ana in Romania? O duci la gradi?

Va pupic si sa aveti o zi super!

 

Cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta fetelor! Sa va administrez tratatia obisnuita: cafeluta, ceiut si altele, mancarica de dimineata ... La mine este liniste pana acum dar de multe ori poate fi linistea de dinaintea furtunii... Vremea este bunicica: innorat dar nu ploua chiar se mai arata si soarele din cand in cand. Va pupic fetelor si sa aveti o zi suparba! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele! Multumim ptr felicitari! Laura i-am trdus mesajul lui Cri [:D] Cristina multumim de tratatie. Azi am fost la dentist...am avut o plomba de reparat. Am scapat! Ieri a fost fain...din pacate am petrecut fara copilasi...a venit doar vecinica noastra de 3 luni. La gradi insa a fost party in toata regula...era un vacarm acolo [:D] Va pup! Onitza sanatate lui Paul! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Miha ma bucur ca v-ati petrecut asa de frumos la gradi. Stiu cum este ca de fiecare data sunt de ziua Roxanei acasa si merg la gradinita. Onita este bolnavior Paul? Nu am stiut! Sanatate multa si sa va faceti bine repede, repede [pup] Va pupic fetelor si sa aveti o zi super, super! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Fac eu serviciul azi:[papica][papica][papica][cafea][cafea][cafea] M-am trezit pe la 7 fara ceva deja am vb acasa. Roxy era asa de frumusica azi de dimineata imbracata sa iasa afara. Toata asortata inclusiv geanta la care avea atarnat un catelus pe care il vrea cu orice pret si viu ca este jucausi... La noi este o vreme de cacao ca toata noaptea a fost furtuna si continua si acum. Bate un vant de se miscau si draperiile la geam. Va pupic si sa aveti o sambata placut! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...