Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (7)


Recommended Posts

Buna dimineta! Va invit la taclale fetelor ca m-am cam plictisit sa fiu singura. Eh sa zic de cafea, de bunatati ca poate imbii pe cineva ... Am trecut azi la garderoba de primavara dar afara nu mai este aceeasi zi frumoasa de ieri ... Asa ca un pic am inghetat de dimineta. acum este mai bine. Va pupic si sa aveti o zi super de tot si daca nu mai intru un weekend placut! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dar de ce crezi ca esti singura? Si io mai bantui pe aci. La noi e cald...as vrea sa o duc pe eli la bazin, dar are niste pete/bubite pe spate...nu stiu exact de la ce...cred ca e iar vreo dermatita. Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Miha stiam eu ca nu am ramas singura de tot este doar SRL.[:)] Si la Targoviste este vremea frumoasa. Eu am vb cu Roxy de dimineata acum si se duce la zoo iar eu sunt geloasa ca vreau si eu cu ei ... Eh 3 saptamani si ii vad din nou. Abia astept! La mine este innorat. Aseara aplouat ca deh dupa 2 zile frumoase trebuia sa mai vina si ploaia... La mine munca ca la nebuni. Ieri am plecat la 7 de la laborator si tot n-am terminat dar sper sa termin azi. Va pupic si sa aveti ozi superba! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! sa ma alatur si eu celor care au un inceput de saptamana nereusit. Eu ieri am luat o cazatura de toata frumusetea de toata partea dreapata ma doare si acum, la servici ca deobicei ... Azi am fost la sala si vad ca de la exercitiu ,-au lasat durerile ceea ce este bine. Va pupic! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Va poftesc la taifas si la tratatia obisnuita! Cat despre cazatura mea mai rau este cu mana decat cu piciorul. Mana cred ca mi-am sucit muschiul la brat dar isi revine el. Picorul ma mai doare un pic dar este ca o minune ca nu ma doare cand fac exercitii ci cand stau jos. La noi ploua cu galeata. ma enerveaza la culme. Am trecut iar la geaca de iarna dar incaltarile nu le schimb nici moarta si la maneca lunga tot asa. va pupic fetele si sa aveti o zi buna de tot! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut ! Cristina recuperare usoara! Cum naiba ai cazut? Sper ca nu la echitatie. Laura au inflorit magnoliile la noi...e superb afara! Ce mai fac piticii si printesa? Eu l-am avut pe Cri bolnav, cu amigdalita. Aseara a facut si printesa febra si acum sunt cu amandoi acasa...in convalescenta. Va pupam! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Miha am cazut la sala dupa pista de alergare. Acum sunt bine. Un pic muschiul de la mana ma mai doare ca l-am sucit in rest nu mai am nimic. La 5 minute dupa cazatura alergam . de durut a inceput sa ma doara mai tare dupa amiaza aceea. Si uu ii am pe amandoi muciosi deci nu sunt fericita de loc dar vad ca toata lumea pe acasa este cu muci deci nu doar ai mei. La mine ploua neincetat ... Este ca in Bacovia. Va pupic si sa aveti o zi buna de tot! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Va invit la gustare ca deobicei dar se pare ca nu ademenesc pe nimeni... LA MULTI ANI! le urez tuturor FLORILOR daca aveti pe acasa. Daca avem si catolici sau protestanti sau alete religii care serbeaza Pastele duminica le urez: PASTE FERICIT! Va pupic si sa aveti o zi superba! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Da Cristina din pacate azi a fost inmormantarea...foarte trist! Sarbatoare fericita florilor si Paste fericit celor care sarbatoresc azi. Cristina cand sosesc ai tai? Cred ca esti super incantata. Va pup! Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...