Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (7)


Recommended Posts

Buna dimineata fetelor! Multumesc frumos pentru urari! Sa zic acum cat inca imi mai amintesc la multi ani Ionilor, Ioanelor si tuturor derivatelor cu pricina. Sa fiti sanatosi, voiosi si la punga grosi! Eu am intrat din nou in calvarul meu obisnuit dar nu va mai spun ca este abia dupa saptamani si toata lumea inca se simte cu mintea in vacanta. Nu am pus inca pozele ca nu avusei timp dar promit ca undeva candva vor aparea asa fara sa va asteptati. Va pupic si sa aveti o zi super!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor! Am inviat si eu. Fetelor am fost tare bolnava de aia nu m-am mai prezentat pe aici. De joi seara a inceput dansul dar cel mai rau mi-a fost sambata si duminica. Am avut febra peste 39, tremura si patul cu mine, frison, n-am mancat apropae nimic in zilele alea. A fost bine pentru sunci ca tot ceea ce am pus acasa s-a topit si chiar un kg peste. Ieri am venit si eu tarasi - grapisi la servici dar tot imi vajaia capul. Azi e prima zi in care ma simt mai omeneste. Va pup fetelor si sa aveti o zi minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Am avut si eu prima noapte in care am dormit ca un prunc. Eu azi am o multime de treaba, diseara am ora de calarie si trebuie sa ma pregatesc constiincios pentru pe 26 cand am examen. Imi este o frica de nu mai pot ca a costat cam mult si sper sa nu ma fac de rusine. Va doresc sa aveti o zi usoara si va pupic!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui tuinea
Buna dimineata fetelor! Am avut si eu prima noapte in care am dormit ca un prunc. Eu azi am o multime de treaba, diseara am ora de calarie si trebuie sa ma pregatesc constiincios pentru pe 26 cand am examen. Imi este o frica de nu mai pot ca a costat cam mult si sper sa nu ma fac de rusine. Va doresc sa aveti o zi usoara si va pupic!
Bafta si sanatate maxima! Io`s cu kinderii..husband prin germania...vine maine! [pup][pup] Mihaela&Cristian 25.03.2006&Maria Eliana 19.05.2008 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url] [url="http://www.aventuratrasnita.ro/aventura/103/"]Votati-ne va rugam![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta! Fetelor poftiti la micul dejun! Va servesc cu toate bunatatile [cafea][cafea][cafea][papica][papica][papica][papica][papica] Eu sunt in forma maxima azi chiar daca mai tusesc. Am venit furtunos la treaba, am pus toate cele la lucru acum trebuie sa-mi misc si creierul sa invete ceva pentru examenul de project management ... Asta e treaba grea ... Aseara fusei la cai si tare bine a mai fost dar ma dor picioarele de nu mai pot ca nu am mai fost nici la sala sa pregatesc cat decat muschiuletii. De luni ma duc iar ca deh trebuie. Poze tot n-am pus dar pun weekendul asta. Cam asta este pe ziua de azi! Pupici si super zi sa aveti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina, mersi de bunatati, macar virtual sa degust [:I]. Imi place cu ce activitati iti umplii timpul ca sa nu simti asa acut lipsa celor dragi. Mami de [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Ana nazdravana[/url] (18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

http://picasaweb.google.co.uk/tuineacristina/Sarbatori2008# Asa cum am promis cateva pozici! Otilia sa stii ca incerc sa ma tin cat mai ocupata ca sa nu ma gandesc prea mult acasa dar tot nu reusesc sa stii. Cat as fi de ocupata gandul tot la Roxy imi zboara, tot la baiatul meu de acasa ... Asta este mai e un an si gata! Sa aveti un weekend minunat fetelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti mamici? Miha sa stii ca ati plecat prea repede [q]Eu te inteleg ca si pentru tine si pentru copii oricat de bine e la mama, tot te trage ata acasa unde e cuibusorul tau. A venit iarna la Targoviste, totul e acoperit de zapada. Am facut si pozici pe lac, sper sa reusesc sa le pun. Mersi de pont [asia]. Acum sa vad cum patinez eu pe sosea[sofer] Cristina minunata primire ai avut! Sper sa iti mearga asa tot anul si sa nu simti cand a trecut. Chiar ai intrat direct in management? [bang] Otilia [flo][pup]bblusa si pe nazdravana Nana[flo] SI HAIDETI SA MAI CHEMAM MAMICI DIN TARGOVISTE/DTA AICI DC LE VEDEM PE ALTE TOPICURI. DONATI ACUM 2% DIN IMPOZIT PENTRU SMURD!!! www.fundatiapentrusmurd.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta fetelor! Eu am venit trista de la topicul inginerilor unde un dintre fete ne-a spus ca un copilas pentru care se strangeau fonduri a plecat dintre noi chiar inainte sa plece. Sa ne rugam toate pentru el si pentru altii care inca mai au sanse ... Laura am vazut si eu ieri pe camera ca a venit iarna la Targoviste. Roxy s-a bucurat tare mult de zapada. Cat despre primirea de acasa mereu este asa pentru ca si lor le este dor de mine. A inceput sa fie tot mai greu sa pentru mine sa plec si ei sa ma lase sa plec. Nu ma gandesc decat ca mai am un an si gata. Acum o sa ma duc acasa pe 6 martie deci mai este ceva dar nu foarte mult. VA pupic si bucurati-va de zapada!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta fetelor! hiadeti ca va servesc o cafeluta virtuala si un ceiut ca sa ne mai punem un pic pe picioare dupa vestile astea rele. Eu tot weekendul am invatat la project management. Simt ca mi se ia dar mai este o sapatamana si va fi examenul si gata cu nebunia asta. Fetlor va pupic si va imbratisez!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...