Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Alcoolul...ocazional


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui XIO Am un grup de prietei , oameni cu cariere impresionante, familie, copii si tot ce vreti care in fiecare zi dupa munca se duc la restaurant unde beau o bere 2 si mai si mananca daca au chef. Va garantez ca nu sunt alcoolici. [:D]
Nu sunt alcolici....sunt doar indragostiti de bere :) Eu nu as accepta ca sotul meu sa se opreasca in fiecare zi sa bea 1-2 beri la restaurant. Poate sunt eu defecta dar nu mi se pare sanatos nici pt cap si nici pt buget. Silvia mamica de Adrian (22 August 2003) si [url="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Silvia&year=2009&month=7&day=24&babycount=1" type="]baby[/url] [gravi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

sa ma bag si eu ca musca in lapte[:D]. cand am venit aici in 2002,proprietare blocului unde stateam ne-a intrebat daca fumam,noi zicem ca da si dam sa o servim cu o tigara,incepe sa rada si ne lamureste ca se referea la marijuana.noi [wow],ne intreaba daca bem,noi :NU...raspunsul ei: si voi cum va distrati??? asta era o femeie de 40 de azi plina de tatuaje. bine,acum nu putem generaliza eu am lucrat o bucata buna pe taxi,in Chicago[:D] si noaptea. no(ca mi-s ardeleanca) cate fete bete am vazut aici ,n-am vazut in toata viata mea. acum vorbesc de varsta cuprinse intre 21-25 de ani,stundetii nostr pentru cei mai in varsta,sunt destul de decenti,rar cand am vazut persoane care sa nu se poata tine pe picioare. eu in Romania am vazut tineri(sub 18 ani) rupti...aici nu vezi asa ceva. 29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca am facut-o de oaie... :( Imi cer scuze, ba nu, imi cer iertare celor pe care i-am lezat, pe cuvant de onoare!!!, fara sa vreau. Desigur, nu aveti nici un motiv sa ma credeti, dar, as zice, nu aveti nici motive sa nu ma credeti :). Am luat prea in usor discutia, iar unele dintre voi ati luat niste glume (se pare proaste) f. personal. Sincer, imi pare f. rau si inca odata, va rog sa-mi acceptati scuzele! P.S.1 semnul ":))" inseamna "rad oameni buni, glumesc si rad!!" Nicidecum nu inseamna "rad de voi, oameni buni!" P.S.2 AB, ceva mai mult de 10 ani m-am tuns singura sau m-a tuns mama. Am parul buclat si nu era nevoie de vreo mana de stilista. P.S.3 Nu e nevoie sa-si ceara nimeni scuze pt. aluziile destul de nasoale facute la adresa mea. La revedere!
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui AB Orice e bun cu masura. Si fara masura orice devine viciu, deranjant sau periculos pentru tine si cei din jur.
Fals, din punctul meu de vedere. Nu chiar orice e bun cu masura. Si exemple sunt...garla. La fel, nu tot ce e bun pentru unii e bun pentru toti. dar am sa ma opresc si eu aici. Pana la urma Pepene si-a clarificat problema si asta e important. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui AB
Ba io imi cer scuze ... [flo] M-am enervat pe Adina si ajunsei la tine direct suparata pe viata.[bang]
[flo] sper sa-ti treaca. Nu mai postez, ca sa nu te mai enervez.[pup] Dar as aprecia daca ai reciti si tu postarile si sa-mi spui ce anume din postarile mele te-a enervat atat de tare. Poti s-o faci si pe PM, daca doresti.[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adina am io un simt al dreptatii care se supara mai ales cand are de a face cu oameni care-s capabili sa stie cand exagereaza si cand nu. De la unii n-ai ce cere, de la altii da. ... adica am laudat vinul bun si foarte bun. La 50-70 de euro sticla nu-i decat ceva "ocazional" pentru oamenii normali. Deci am exagerat in mod voit si antitetic, pentru ca si altii au exagerat cu puritanismul. Una e sa te pilesti si alta e sa bei din cand in cand si sa ramai cat se poate de treaz. Nu poti condamna vinul pentru ca unii nu stiu nici sa deguste, nici sa se opreasca. No si legat de postare...ti-am zis asa mai voalat...daca te iei de vinurile gastronomice...ia-te si tu de toate exagerarile... nu ignora unele pe motiv ca-s mai in "tabara" ta. [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Nu cred ca esti corecta fata de mine da' in fine, nu conteaza, se pare ca te-ai fixat deja.[flo] PS: Eu admir mult de tot stilul de viata a lui Denizel, [flo] si nici nu consider ca mancatul cu nesat sau bautul vinurilor fine e vreo virtute.
Nu m-ai citit bine. Nu e o virtute ci o placere. Nici eu nu consider abstinenta o virtute ci pur si simplu o optiune personala.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...