Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexi(192)


Recommended Posts

Uite ca mi-a venit si mie pofta de scris dupa o foarte lunga pauza.

Imi pare rau ca nu mai stiu nimic despre voi... Recuperez.

 

Despre noi: sunt in saptamana 34, bb e bine. O s-o cheme Sophia. Sarcina foarte grea cu multe complicatii: tensiune mare, crampe, contractii in nestire, dureri de pelvis mari, migrene zilnice, ameteli si greata. Abia astept s-o vad afara, sanatoasa si sa inchid fabrica. Se pare ca nu e usor sa duci o sarcina la varsta mea. La serviciu stres in prostie, noroc meu ca mai merg doar luni ca m-a pus doctorita in concediu medical (chestie cam rara pe aici, inseamna ca-i groasa). Cumnata mea a nascut si ea o fetita pe 10 februarie, bucurie mare in familie.

Tristetea din familie, socrul meu care are o boala terminala si nu stim daca mai putem merge sa-l vedem. Sotul va merge dar eu cu doi copii nu voi putea. Am trecut prin iad ca a trebuit sa mearga sotul acasa 2 saptamani si m-a lasat singura cu Tony agitatul, cu sarcina asa cum e si in mijlocul iernii.

Cam asta e conspectul. Rugati-va pentru noi sa fie bine.

 

Va pup si va imbratisez.

 

Olga

 

Fericirea nu este nimic decat sanatate buna si o memorie proasta.

Albert Schweitzer

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Helau! [hia]

 

Olga,bine ai revenit mey! [bis] Mai ai putin ai o sa-ti tii comoara-n brate. [olala] Frumos nume ati ales. [;)] Tonila tot asa zapacit e? [soc] Am si eu unul acasa,asa ca te inteleg foarte bine. La noi n-a fost asa inainte de a fi Amira,dupa aceea au aparut crizele...Poate la voi va fi la fel...se va linisti dupa ce vine Sophia. [:D]

 

Restul?Pe unde umblati? Ce...mesteriti? [:D]

 

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olgaid="blue">, sanatate multa si sarcina usoara in continuare. Daca tot intri in concediu, odihneste-te cit poti, ca dupa aia te trezeste Sophia. Pupici si ai grija de tine [pup]

 

Cuscraid="blue"> prezent [:D]

 

Monicaid="blue"> multumesc de cafea [pup]

 

Astazi vroiam sa ne ducem intr-o localitate vecina, sa vedem carnavalul, dar Isabella a inceput sa plinga ca iar o doare urechea, iar incepe sa faca febra [bang], pur si simplu nu mai rezist psihic. Eu care asteptam sa intre in vacanta sa mai iesim la plimbare, dar daca nu va fi vreme frumoasa, probabil vom hiberna [q]. Acum vad ca se simte mai bine, i-am dat sirop pentru tuse si urechi si i-am bagat repede un supozitor. id="size4">id="Script MT Bold">

 


Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">

Curiozitatea poate dauna[pofta][:D]id="red">id="Script MT Bold">id="size5">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olga, multa sanatate!!! Mai ai putin!!![pup][pup][pup]

Danelutza, pupa frumoasa de la noi!!!

Fetelor noi ne pregatim de o noua lupta: Lui Dan ii face un doctor programare in America- Mexic .Vom incepe o lupta contra-cronometru, dim momentul primirii programarii ...adica luni, avem la dispozitie o luna sa platim jumatate din suma de 9.000 dolari, programarea va fi pentru 27 iulie 2009, apoi banii de bilete avion, vize si restul de bani pentru operatie, mai avem si bicicleta de achitat [bang][bang][bang], am scris la subiectul lui Dan.

[pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

Doina Bita

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cuscra,sanatate multa la noruca! [pup]

Din pacate asta e urmarea colectivitatii.La anul probabil ca va fi mai intarita impotriva virusilor. O "ajuti" cu ceva pentru imunizare?

Si noi suntem iar mucosi. Bine ca e doar atat...

 

Doina,e timpul extrem de scurt,dar sigur veti reusi! Dumnezeu e mare. [pup]

 

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Discutie azi la masa intre tati si Robert.

"De ce si-a lasat Mosul cizma la noi acasa?" (avem o cizmulita de la Craciun cu care se mai joaca Amira)

"A lasat-o,ca poate mai vine in timpul anului sa-ti mai lase cate un cadou mic mic,daca esti cuminte"

"Dar sunt cuminte" [ups]

"Cum esti cuminte daca trebuie sa ma rog de tine sa mananci,trebuie sa ma rog sa dormi..."

"Dar nu te mai ruga si am rezolvat problema". [:-)))]

 

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Acum pe seara,Robert era intr-o agitatie continua,cum e si peste zi dealtfel,dar seara probabil ca si din cauza oboselii e obositor si enervant peste masura.

Dupa rugaminti sa se linisteasca si dupa sute de explicatii...se linisteste...1 minut. [:D] Dupa care o ia de la capat. Vai de capul meu! [:D]

Ii spun:"mai copile,iti spun ceva,iti intra pe-o ureche si iti iese pe cealalta"

"Si asta ce inseamna mami?Ca trebuie sa-mi astup urechea cu vata,ca bunica?" [:-)))]

 

Of of...mai mai...[:D]

 

 

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mikiid="blue"> multumesc de cafea [pup]

 

Cuscraid="blue"> aici nu-ti dau nimic pentru imunizare, trebuie sa te calesti precum tiganii [bang]. Imi plac raspunsurile lui Robert [:D]

 

Va doresc o saptamina minunata, ma duc sa o pregatesc pe Isabella ca mergem la pediatru, o doare prea rau urechiusa. Asta noapte de la ora 2 pina pe la 4, s-a vaicarit intr-una si se foia si plingea. I-am pus sare mare incalzita, intr-un saculet, probabil s-a incalzit urechiusa ca a adormit in jumate de minut. id="size4">id="Script MT Bold">

 


Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">

Curiozitatea poate dauna[pofta][:D]id="red">id="Script MT Bold">id="size5">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...