Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexi(192)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vesti rele, din nou otita, deci e pe antibiotic. Incepuse pediatrul sa cam bata cimpii, cica e prea mica pentru operatie [bang][bang][bang]. Nu i-am povestit ca pe mine au vrut sa ma opereze cind eram mica de ganglioni, dar nu garantau ca voi auzi dupa operatie [bang][bang][bang] Cica sint copii care fac des otita, mai era acolo o fetita de vreo 12 ani, ca avea otita si care acum 10 zile tot otita facuse [bang]. Nu stiu ce sa mai cred, de fapt si pe mine au inceput sa ma doara urechile, sotul e pe jumate surd ca nu mai aude bine cu urechile, miine cind se duce din nou la spital, sper sa-l trimita sa-i scoata dopurile, macar sa am cu cine vorbi, ca oricum vorbesc mai mult singura, dar macar sa fiu auzita [alcool]

Gata, ma duc sa-i fac Isabellei un out si-un crenvurste, ca asta vrea sa pape, i-am bagat un supozitor ca a luat-o iar cu friguri, pe urma sa-i dau antibioticul in timp ce maninca.

Sanatate la toata lumea, ceea ce ne doresc si noua [q]id="size4">id="Script MT Bold">

 


Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">

Curiozitatea poate dauna[pofta][:D]id="red">id="Script MT Bold">id="size5">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia]

 

Nimic nou la noi..[ups]

 

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu bintui pe aici, tocmai ma bucur ca a scazut un pic febra Isabellei, ca acum vreo ora jumatate avea 40,1 [bang]. Sper sa dorm si eu la noapte ca am ajuns sa bintui prin casa ca o mumie [q]

Va pupicesc si va doresc o seara linistita [pup][pup][pup]id="size4">id="Script MT Bold">

 


Nasterea printesei noastre, Isabellaid="blue">id="Script MT Bold">id="size1">, poze in casuta galbenaid="Script MT Bold">id="maroon">id="size2"> , filmuleteid="Georgia">

Curiozitatea poate dauna[pofta][:D]id="red">id="Script MT Bold">id="size5">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DANELUTZA,uffffffff,sanatate multa Isei,dar si voua,mai ce aiurea cu otitele astea[q]...sper sa va treaca si sa nu ajungeti la operatie[pup]

 

Nici la noi nimic nou...si Robert tuseste de ceva zile...acu vreo 3 zile ii trecuse acum iar a luat-o din nou..dar atata,tuse[alcool]..ma si enervez cateodata,ca mie frica sa nu dea in altceva,de ce nu are si alt simtom?!...om vedea ce-o mai fi in zilele urmatoare!

 

DOINA[pup] si bafta sa strangeti cat mai repede banii de care aveti nevoie![flo]

 

[pup] la toata lumea si sanatate!

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

Va las [cafea][cafea][cafea][cafea] pe masuta si apoi plec la treaba(cine stie cand ma voi intoarce acasa).

Olga, sarcina usoara.

 

Danelutza, sanatate Isei, si voua la fel. Despre ce operatie este vorba, cumva de vegetatii adenoide(polipi), poate fi si asta o cauza a otitelor. Nu-i grea, iar dupa aceea scapa de ele pentru todeauna(iti zic asta din proprie experienta, si ai mei cpopii au trecut prin asa ceva).

 

Doina, [pup] si multa multa bafta.

 

Fetelor as mai scrie un pic dar ma grabesc foarte tare, trebui sa plec.[pup][pup]

 


[pup] si [grup] [foto]

[mamica] de[zana]id="purple"> si[roker]id="red">

id="Script MT Bold">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...