Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexi(192)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pastila robertzeasca...[:D]

 

E mucos.Again! [ups] Implicit si sora-sa! Bine ca e numai atat!

Si "profitand" de chestia asta am inceput sa-i spun o poveste [:-@] despre vitaminele din fructe si legume,care ne ajuta sa luptam cu boala,sa nu mai fim nicicand bolnavi. M-a pus sa-i povestesc despre fiecare vitamina in parte [alcool] la ce ajuta. Si a promis ca DISEARA,deci nu acum sau mai tarziu,ci diseara [:-)))] va manca un mar ca sa lupte vitaminele cu raceala,sa o scoata afara din organism,sa o fugareasca pana la mare si acolo s-o manance rechinii. [:-)))]

Ne uitam intr-o zi la un documentar pe Discovery si am vazut cum au scos unii diverse chestii,scanduri,cutii de tabla,din burta unui rechin.M-a intrebat atunci cum au ajuns alea acolo si i-am zis ca le-a mancat. "Si nu l-a durut burtica?" [:D]

Si acum a facut el legatura ca rechinul poate manca orice ca nu-l doare burta,deci poate servi si niste boala. [:-)))]

 

 

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] LA MULTI ANI MATEI! Sa cresti mare,frumos si sanatos,draga ginerica. [pup]

 

Cuscra Bianca,macar azi vii sa dai si tu ceva de baut si sa stai de vorba cu noi? Cine te-a suparat asa de tare de nici macar nora ta [:p] nu te mai poate face sa treci pe aici?

 

La multi ani pentru ginerica si de la cuscra Danelutza,nu poate intra pe forum sa va felicite personal. [pup]

 

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">

[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">

[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna sexoaselor

 

danelutaa [pup] sanatate multaa piticutei tale

si noi am avut probleme dese si repetate cu otita la alex...cand creste se raresc si dispar...otitele

[s] Matei sa fii sanatos

 

eu azi am fost la dr fiindca mi se inflamase o alunita(de pe obraz) dr dermato mi-a zis ca este o eruptie chiar sub ea si mi-a dat 6 zile de antibiotic, si comprese cu rivanol... [bang] sper sa scap fara vreo incizie ceva...

 

va [pup] pe toate

 

monica

 

Prajituri si papa bun

Prajituri si Papa bun 1

Papa de post

 

 

 

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi la ora 13.

id="Comic Sans MS">id="blue">id="size3">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=nmEdSqTB4B4[/tube]

[cafea][cafea][cafea]

La multi ani, Matei ![s]

[tube]http://www.youtube.com/watch?v=m44z-223UYE[/tube]

Doina, lucrez la o florarie, e superb. Uneori, cand sunt comenzi multe, ne cheama la sediu, sa lucram si noi la ele. Sefii(patronii) sunt grozavi, lucreaza cot la cot cu noi. Imi place mult ce fac, desi nu-i usor deloc, iar in perioada asta este foarte aglomerat si mult de lucru. Este o munca frumoasa, intotdeauna mi-au placut florile.

 


[pup] si [grup] [foto]

[mamica] de[zana]id="purple"> si[roker]id="red">

id="Script MT Bold">id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...