Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Casnicute sexi(192)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Danelutza
O saptamina minunata si nu uitati sa va alegeti o baba [olala
align="right" id="quote2">
Da' crezi ca nu-mi ajung eu,imi mai trebuie una? [:D]

Buna dimineata tuturor! [pup]

Mihaela,o zi buna la serviciu! [flo]

Cuscra,sa ai spor! [pup] Eu nu stiu ce sa fac azi de mancare.Am scos un pui de la decongelat,ma uit la el si habar n-am ce va deveni. [:D] Nici macar la desert nu m-am hotarat! [ups]
Cred ca mai degraba imi caut motive sa nu fac nimic...[:-)))] Da' vreau nu vreau tre sa fac ceva,ca poate li s-o face foame la copchii. [:D]

Monule,mai ai putin si gata vacanta...[:(] Poate daca vei fi acasa la tine vei sta mai mult cu noi...[pup] Prin alte parti te-am vazut [8D] numa la noi esti pasare rara. [:p]

Ma'c sa-mi pun fata in pat,ca a adormit pe jos. [:D]

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">
[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La multi ani Mirela! [pup]

Am pus poze noi....dar scuzati claritatea pozelor...ap este ffffffoarte vechi si cred ca nu mai are multe zile de viata....o sa-l arunc de la balcon[bang]

Am vb cu iepurasul si sigur imi aduce unul nou pentru amatori profesionisti in ale fotografiei[:D]

 

 

Mihaaaa[alcool]...de ce ai tuns printesaaaa? Daca te prind ...[box]

Asa ma tundea si pe mine mama cand eram mica si super scurt....si mereu uram chestia asta. Era obsedata de parul meu

Asa ca pe fiimea nu am tuns-o niciodataaaaaaaaaaaa!

 

Just.........Maria[bis]

Moeciu 2006

 

 

id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui maria2mami
Mihaaaa[alcool]...de ce ai tuns printesaaaa?
align="right" id="quote2">
Cum de ce am tuns-o mey...De par mey...de par...[:D]

Am tuns-o pentru ca era absolut necesara aceasta operatiune,chiar daca mi-a parut rau dupa zulufi. Dar dupa cum stiti ea la nastere a fost cheala si cu o suvita in varful capului. [:D] Cam ca Basescu ashea...Eiii...si acum suvita aia ii statea in toate partile,in spate era mai lung...in fata mai scurt...Acum l-am uniformizat si va creste frumos [olala] Si la vara vom fi printese. [^]

Alina,bine ai revenit! [bis] Ce s-a intamplat? Ti-a taiat soacra netul? [:D]

Mirela,chiar te-ai suparat? [ups] Uite o floricica,poate iti trece. [:D]

Miki,mai ai cafea? [;)]

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">
[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,va[pup] si va multumesc pt urari![flo]

 

MIHA,cum sa ma supar mai,noooooooo...am avzut pe blog floricica ta[olala]...si am si copiat niste retete de la tine[:D]...sper sa nu te deranjeze[asia]..sa vad cand le-oi face...ca la noi nu prea papa nimeni dulce..si decat sa raman eu cu ele,mai bine nu fac[:D]..tu,la cat de slaba esti,cred si eu ca poti sa mananci[pup]..am o lista cu ultimele noutati de pe la voi,fetele cu bloguri frumoase...da sa vad cand le-oi face[:D]

 

Am avut probleme cu sanatatea si de aia nu am prea intrat...nici chef nu am avut de scris,v-am tot citit si atata[:I]...dar sunt pe calea cea buna,asa ca nu nu va las[:D]

 

 

 

 

Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)

Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui CRISMIR
MIHA,cum sa ma supar mai,noooooooo...am avzut pe blog floricica ta[olala]...si am si copiat niste retete de la tine[:D]...sper sa nu te deranjeze[asia]..sa vad cand le-oi face...ca la noi nu prea papa nimeni dulce..si decat sa raman eu cu ele,mai bine nu fac[:D]..tu,la cat de slaba esti,cred si eu ca poti sa mananci[pup]..am o lista cu ultimele noutati de pe la voi,fetele cu bloguri frumoase...da sa vad cand le-oi face[:D]
align="right" id="quote2">
Nu ma deranjeaza mey. Cum sa ma deranjeze ca inspir si eu pe cineva? [:D]
Sa stii ca nu-s asa de slaba...[:p] Numa par a fi. [:D] Am o burta imensa [alcool] de care nu stiu cum si cand voi scapa.Deocamdata o ignor. Imi mai sare in ochi [b)] in vreo oglinda sau vitrina de magazin,dar imi zic in sinea mea ca nu vad bine si tre sa schimb ochelarii. [:-@] [:D]

In alta ordine de idei,multa sanatate ca-i mai buna decat toate. [;)]

Alina,n-am mai trecut pe la cofetarie de nu mai tin minte. [alcool] Tu de ce nu faci?Nu ai timp? [:D] Nici soacra-ta nu are? [:-)))]

[:-@] Miha si comorileid="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
[flo] Vreau sa nu mai fiu diferitid="size1">id="purple">id="Comic Sans MS">
[yum] De la lume adunate si-napoi la lume date...id="Comic Sans MS">id="purple">id="size1">
Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...[cheers]id="green">id="Comic Sans MS">
id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...