Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat.........adoptie(56)


Recommended Posts

Manuelita, am fost la fetita. Din pacate nu este ea.[q] Suntem foarte tristi si nu stiu daca vreodata vom reusi sa gasim un copilas potrivit pentru noi (sub 2 ani). Daca vrei iti pove mai multe . AncaW, tu si fetita sunteti foarte dragute. S-a desprins greu de maternala. Cat timp au durat vizitele pana s-a obisnuit cu voi. Luiza, ai spus ca pui poze cu feciorul, esti prinsa tare [bibe]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Imi pare rau ca nu pot intra mai des sa scriu dar santem zilnic impreuna de dimineata pana seara si totul merge bine[olala].Este atasat de maternala,dar este ceva normal,dar cand santem impreuna devine al meu si doar al meu.Maine depunem dosarul pentru incredintare. Anca,voua va zis cat dureaza? Maruta,imi pare rau ca nu este copilul vostru,dar sigur undeva va asteapta sa-l gasiti si sa-l luati acasa.[pup] Fetelor care pleaca de acasa si celor care raman SARBATORI FERICITE,alaturi de cei dragi si sa aveti inima plina de sperante si bucurii.[pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fete dragi, maine plecam la mamaia la tara. Vreau sa va spun ca familia mea are un ritual in noapte de Craciun. Punctul de intalnire este la mama mea la tara unde ne intalnim cu toti ( surorile mele, 4 la numar, impreuna cu cumnati si nepoti, putini deocamdata). Pregatim masa de Craciu , apoi stam la taclare, radem povestim,cantam colinde, primim colindatori. Cel mai mult imi place fata mamei mele, radiaza de bucurie. Va pup fete dragi si va urez un ,,Craciun fericit!" [pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam][pegeam] [cor][*][cor][*][cor][*]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nicoll, ne-au zis ca pe la mijlocul lunii ianuarie vom avea termen. Acum, Dumnezeu cu mila, depinde de judecator cat de repede vom termina. Avand in vedere ca au trecut 8 luni de cand am depus dosarul pentru adoptie, iar de 6 luni, in curand, avem copilul acasa, ma declar multumita de cum merg lucrurile. Cons, ce frumos povestesti tu acolo. Cu singuranta vei avea niste sarbatori fericite. [flo] Maruta, era foarte atasata de maternala. Iispunea "mami", iar sotul acesteia era "tati". La sfarsitul celei de-a doua vizite, alerga dupa masina noastra si plangea ca sa nu plecam. La 3 saptamani (2 vizite) dupa ce am vazut-o pentru prima data, am luat-o acasa. S-a obisnuit foarte repede, iar acum povesteste normal si fara urma de emotie despre perioada aia. Cu dragoste se rezolva totul. Azi am trait senzatii tari. I-am vazut (intamplator!) pe biologici. Brr...horror! [url="http://community.webshots.com/user/ancawish"][foto][/url] "Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele." - Rabindranath Tagore
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Consid="red">, sa aveti Craciun fericit! Mi s-a facut dor de mama cand am citit. Si eu sunt de pe meleagurile tale (zona Motru) insa acum casuta mea este la vre-o 450 km. de mama. De obicei mergeam la parinti in fiecare an de sarbatori (Paste, Craciun, sfantu Ilie). Acum insa nu ma pot duce, am sufletul prea gol si nu vreau sa le para rau pentru mine.

Andrada,id="red">, sa ai bucurii!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...