Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri12


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mamamgiuliei-esti o draguta,mereu mi-ai raspuns la fiecare mesaj.Despre mine ce sa iti spun,incerc asa cum pot sa merg mai departe desi este foarte greu. Jojomiha-cine nu citeste zilnic aici nu are de unde stii ca s.a schimbat data(eu nu am stiut pana azi),ar trebui modificat acolo la "durere"pe prima pagina sa stie si fetele,parerea mea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Michelle, stii ca noi toate te iubim si iti suntem alaturi, iar eu una nu plec de aici pana nu esti mamica [flo] Si mai sunteti cateva care ma faceti sa asteptat inca un pic [pup][pup] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In inima mea sunt toti ingerasii mei si cu ziua mamei de ingerasi si fara,eu una nu mai scriu la durere de cand s-a propus sa nu mai scriem de sarcini si de copi,nu stiu daca intre timp s-a schimbat ceva,insa un lucru e cert nu mai e cum era odata,imparteam si necazurile si bucuriile. Flavia nu mai stim nimic de tine. Mami de Teodora Ioana(29.09.2007) si [gravi] 20+tot cu [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...