Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence.........la apel!!!!!! (15)


Recommended Posts

am nevoie de o informatie:unde va fi anul acesta streaptease ?????? ne-am hotarit sa mergem cu colegele de 8 martie. deseara intru sa citesc ca vad ca tare harnice ati fost!!! [:D] mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407 /
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eheeeee, ce martisor dulce.....![pup]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kover
am nevoie de o informatie:unde va fi anul acesta streaptease ?????? ne-am hotarit sa mergem cu colegele de 8 martie.deseara intru sa citesc ca vad ca tare harnice ati fostHabar n-am,da suna bine[:D]. Las ca intra mai tarziu BIANCA, ea stie sigur.[:D]mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/
align="right" id="quote2">BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004) poze din concediu ... [foto]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui OanaRusu
Pentru muresence, un martisor virtualOana, mami de [zana] Ana Maria (13 iunie 2008) si [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006) noi4Clipe de viata 2008Priveste partea buna a lucrurilor
align="right" id="quote2">Frumos,[cool][pup]BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004) poze din concediu ... [foto]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Frumos martisor Oana , multumim [pup]. Ai copii frumosi [pup]

Diana, nu se supara nimeni, ne spunem pareri nu ne dam in cap. Weeekend placut si voua [pup]

Anca, Codruta [flo]

Brigita, ma bucur ca ai reveit la noi si ma bucur pt rezultatele Timeei. Bine ca ii place scoala ca atunci nu vei avea asa treaba cu ea.

 

Eu ma pregatesc pt excursia de maine de la Bucin cu clasa Sandei. Sper sa ne distram si sa nu inghet prea tare.

 

Weekend placut tuturor [pup]

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kover, nu stiu inca unde va fi streaptease anul asta. M-am ramolit si eu, nu mai sunt in pas cu moda [alcool]

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78
marc e mai bine acum decat azi dimineata! se vede, da? altfel n-as fi aici [8D][pup]O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">[bis][bis][bis]Oana, mami de [zana] Ana Maria (13 iunie 2008) si [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006) noi4Clipe de viata 20081 martie 2009Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Biancas
Kover, nu stiu inca unde va fi streaptease anul asta. M-am ramolit si eu, nu mai sunt in pas cu moda [alcool]Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">
align="right" id="quote2">Ehei, varsta[:D]......BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004) poze din concediu ... [foto]...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...