Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence.........la apel!!!!!! (15)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui OanaRusu
Pentru muresence, un martisor virtualOana, mami de [zana] Ana Maria (13 iunie 2008) si [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006) noi4Clipe de viata 2008Priveste partea buna a lucrurilor
align="right" id="quote2">saru-mina![flo]mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78
Citat:
citat din mesajul lui Criss75
Citat:
citat din mesajul lui jessie_coco
kover: da am fost colega cu CarinA SI Dorina, insa nu sunt asa de tanara ca si ele! am 30 de ani! Ele sunt multtttttt..... mai mici [:)]!
align="right" id="quote2">Nu esti tanara la 30 de ani? Hai ca ma dezamagesti. Pai atunci eu la 34 proaspat impliniti sund deja o babeta. [q]Criss si Alex (11.05.2003)
align="right" id="quote2">criss, lasa draga ca acum au sansa barbatii sa ne "redescopere",[:D] la 30 si suntem din ce in ce mai... coapte si sti ca fructele coape sunt mai savuroase [olala]O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">[pk]mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu tot citesc din urma!zau ca tare harnice ati fost!

diana:si eu de multe ori ma gindeam :"ce bine ar fi sa nu stiu atitea";eu ma abtin sa comentez pt ca eu sint "norocoasa"in ceea ce priveste medicii(Doamne sper sa fie si pe mai departe asa).datorita lor am doi copii,sanatosi(ca episoadele de muci in gura nu le pun la socoteala.).jegul,mizeria unora din personalul medical le ignor. dar experienta ta iti da dreptul sa fii sceptica.si cum zicea si bianca:instinctul tau stie ce e mai bine pt. puii tai.si mi se pare normal sa ceri explicatii (si sa si primesti).esti indreptatita,si au obligatia de ati explica ce se intimpla cu copilul tau.

 

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407

/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O primavara frumoasa fetelor! Un buchet de ghiocei stransi cu manutza mea anul trecut - anul asta n-ajung - pt muresencele mele favorite. [pup]

 

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Kover, sanatate multa lui Robert. Si eu sunt tot cu aceleasi stari. Bine ca n-a luat si Alex. Cu cateva zile in urma imi spunea ca vrea sa fie bolnav [bang] ca sa nu mearga la gradi, sa stea acasa. Imi venea sa-l iau la bataie, auzi vrea sa fie bolnav. Cand asud de copii bolnavi, nu ma pot gandi decat la fetita Aidei, la micuta Emma si imi vine sa plkang de cate ori citesc despre ea ca nu e bine.

 

Criss si Alex (11.05.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui kover
anca:[asia]olim:[asia]noi ghiciti unde mergem miine???la tanti doctor[bang][bang][bang].Robert are stare subfebrila,tuse,muci.o saptamina usoara![pup]mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/
align="right" id="quote2">Of... sanatate Carola, sper sa trecem de iarna o data si sa dam de vremuri mai bune la soare!Oana, mami de [zana] Ana Maria (13 iunie 2008) si [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006) noi4Clipe de viata 20081 martie 2009Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...