Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence.........la apel!!!!!! (15)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui Criss75
Anca, vergeturi am si eu pe burta dar nu periculos de multe. Nici nu se vad. Dar se vede burtica, aripioarele. Ah, daca tot mi-a facut dr. asa o taietura frumoasa be burtica, abia viziila si aia, nu putea sa mai "decupeze" ici colo pernutele alea?[:D]Criss si Alex (11.05.2003)
align="right" id="quote2">la mare le fix! exact asa si eu [:D] cu cu taietura, si cu burtica/aripioare si cu vergeturi putintele, la mine numai pe aripioare, burta e intacta [:D] pt mine, singura varianta de scadere in cm si kg este electrostimularea + regim alimentar sarac in glucide si carbohidrati + sport. cu astea garantez scaderea in kg [pk] daarrrrr, fara ambitie nimic nu e posibil, pe pielea mea zic. de fumat nu mai fumez, am pus 4 kg cu asta, inca ma lupt cu ele [:I]O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

dragelor astea cu pitici de 2-3 ani [:)] savurez povestile voastre, perlutzele, realizarile, serbarile, pozele... sa fie sanatosi [flo]

 

ianis nu are serbare de 8 martie, cel putin mie nu mi-a spus nimic [:)]

 

marc este pe final de boala, azi am fost la spital pt analize. ar trebui sa vedem catd e varza este imunitatea, la infectioase se fac probe imunologice... acelasi sfat, dupa manifestari si istoric... scoateti polipii, dupa 3 ani scoateti amigdalele...

 

carola ??

 

oana, cris, anca si restul [pup]

 

 

O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> /

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca...bine ca ai imaginatie si ti-o poti inchipui pe Aura...eu in cazul de fata nu am, e vid totul . Femeia misterioasa [:D].

Diana...si eu m-am ingrasat si ma dor rau oasele, picioarele mai ales de cateva zile ma dor soldurile de imi vine sa mor. Si kg astea multe nu sunt bune la nimic.

Ce mi-ar placea sa am inelul Arabelei sa ma fac cu vreo 35 kg mai slaba [alcool].

Mai tineti minte filmul cu Arabela si Rumburak?

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana...si la mine merge forumul dar insist sa mearga. stau calare pe el [:-@].

Apropo de vergeturi...si eu am..crescatorie si ce e mai jalnic e si Sandra are. Si ciudat e ca sora-mea nu are si nici fica-sa nu are. Oare se mostenesc vergeturile? Zic si eu...habar nu am, vreau oricum sa o duc la un dermatolog ca ea saraca are pe picioare sunt rosii si chiar se vad [alcool]. Si nu inteleg ca nu slabit foarte brusc si nici nu s-a ingrasat foarte brusc.

Mie mi-au aparut vergeturi pe burta cand am fost gravida cu Sandra, atunci au aparut ca ciupercile [alcool]. Si asta din lenea mea ca nu m-am dat cu crema...

 

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai ce sa zic eu, n-am fumat niciodata, deci nici macar nu pot pune kg in plus pe seama renuntarii la fumat. Am luat celebrele capsule de slabit in noiembrie. Intr-adevar am slabit foarte bine de la ele. Daaar, au veniu zilele acelea libere muuulte in decembrie si s-au pus aproape toate inapoi. Am incercat sa mai iau o serie de capsule minune. Dar dupa cateva zile m-am trezit cu niste dureri de cap crancene, zilnic. Si cu tensiunea 160/106 [q]. Ameteam, imi era rau asa ca am renuntat la ele. Sigur ca ar trebui sa fac sport, am si bicicleta acasa, si aparat pentru abdomene. Uneori ma apuca damblaua, ma dau cu supliform, ma impachetez in folie si pedalez 40 - 45 minute. Dar zelul nu ma tine mult, o zi, doua si gata iarasi zace bicicleta mea vreo doua luni neatinsa.

 

Criss si Alex (11.05.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Biancas
Anca...bine ca ai imaginatie si ti-o poti inchipui pe Aura...eu in cazul de fata nu am, e vid totul . Femeia misterioasa [:D].Diana...si eu m-am ingrasat si ma dor rau oasele, picioarele mai ales de cateva zile ma dor soldurile de imi vine sa mor. Si kg astea multe nu sunt bune la nimic.Ce mi-ar placea sa am inelul Arabelei sa ma fac cu vreo 35 kg mai slaba [alcool].Mai tineti minte filmul cu Arabela si Rumburak?Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">
align="right" id="quote2">]35 de kg???Pai mie mi-ar placea sa am doar cu 10 mai putin si imi pare imposibil. Concluzia, nu suntem suficient de ambitioase. Nu stiu ce ne-ar putea stimula.Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bianca, treaba cu crema in sarcina, eu spun, ca e la noroc, eu nu m-am dat cu crema si nu am facut si am pus pe mine 37 de kg in 2 luni, logic si normal ar fi fost sa am. Dupa ce am nascut, pentru ca aveam sanii imensi, trecusem de cupa D, normal eram la B, au crapat un pic si am facut cateva vergeturi rosii care in timp s-au facut albe si acum nu se mai vad. Clar fermitatea sanului nu ma e aceeasi dar nu pot spune ca e dezastruoasa, cel putin partea masculina e incantata.

Cat despre kg in plus au scazut de la sine fara nici cel mai mic efort. Nu am tinut nici o cura de slabire, putin sport, e adevarat, dar eu in fiecare zi fac putin inca de cand eram copil, e obisnuinta la mine, deci nu cine stie ce efort, in 6 luni de la nastere eram la fel ca inainte de a ramane insarcinata, ca dovada hainele din facultate si liceu pe care le puteam purta la vremea respectiva si acum la fel. Imi place ca mai imi scot cate o fustita de prin liceu...

 

[mamica]Aura si samburelu' Dimitrieid="purple">[copil]

Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience.id="purple"> id="Comic Sans MS">[:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

stiati ca exista?? http://www.doctorbun.ro/

 

eu cautam pareri despre anumiti orl-isti, de la noi si din alte orase... si am dat peste www-ul postat.

 

ati auzit de dr.enrico metaxa? este sef de sectie orl la spitalul municipal reghin... cica are acolo cel mai cel sistem de audiologie valabil acum in domeniu, cu care se depisteaza cele mai mici probleme de auz inclusiv la nou-nascuti... si eu vroiam sa sa merg pt asta in bucuresti, la clinica orl de aici nu-i pot face investigatii lui marc, nu au aparatura necesara pt varsta mica... dar... reghin?! [:I]

 

 

 

O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> /

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda, ai dreptate Aura, cu cremele e la noroc... Daca ai o zestre ereditara faina si cu vergeturi, le faci, poti sa te ungi cu mama cremelor. Eu m-am dat preventiv ca vedeam ca ma umflu, cu Mustela. Si pe cand ma ungeam eu mai cu spor....a inceput sa plezneasca pielea...[bang]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...