Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence.........la apel!!!!!! (15)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78
stiati ca exista?? http://www.doctorbun.ro/ eu cautam pareri despre anumiti orl-isti, de la noi si din alte orase... si am dat peste www-ul postat.ati auzit de dr.enrico metaxa? este sef de sectie orl la spitalul municipal reghin... cica are acolo cel mai cel sistem de audiologie valabil acum in domeniu, cu care se depisteaza cele mai mici probleme de auz inclusiv la nou-nascuti... si eu vroiam sa sa merg pt asta in bucuresti, la clinica orl de aici nu-i pot face investigatii lui marc, nu au aparatura necesara pt varsta mica... dar... reghin?! [:I]O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">Stiu de site, am cautat si eu informatii acolo, am scris si comentarii[:)].Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Mda, ai dreptate Aura, cu cremele e la noroc... Daca ai o zestre ereditara faina si cu vergeturi, le faci, poti sa te ungi cu mama cremelor. Eu m-am dat preventiv ca vedeam ca ma umflu, cu Mustela. Si pe cand ma ungeam eu mai cu spor....a inceput sa plezneasca pielea...[bang]Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]
align="right" id="quote2">sincer?? m-am dat la prima sarcina cu nivea, crema de-aia la kil, de maini si corp [:D] n-a pleznit nimic... la marc n-am mai apucat sa ma dau, tot uitam. si iar n-a pleznit nimic. vergeturi la aripioare am de cand ma stiu, dra nu-s imposibile si ma iubeste cu ele cu tot[:I] O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui anca_27
Mda, ai dreptate Aura, cu cremele e la noroc... Daca ai o zestre ereditara faina si cu vergeturi, le faci, poti sa te ungi cu mama cremelor. Eu m-am dat preventiv ca vedeam ca ma umflu, cu Mustela. Si pe cand ma ungeam eu mai cu spor....a inceput sa plezneasca pielea...[bang]Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]
align="right" id="quote2">Eu m-am tot cremuit, m-am uns pe burtica pana cand dr. mi-a spus ca nu e foarte bine sa fac asa ceva mai ales in cazul meu, ca aveam contractii si asa, si mi-a spus ca nu e bine sa stau tot cu mainile pe burtica penru ca si acest lucru provoaca (,) contractii.Am totusi vergeturi, nu foarte urate si foarte vizibile, nu se vad ca le acopera slipul [:D], dar nici nu ma deranjeaza extraordinar de tare.Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Ce zi urata, nu-mi plac zilele ploioase. Ah, si pe vreme asa urata maine trebuie sa mergem la inmormantare.

Si masina e in service, doar saptamana viitoare va fi gata desi ni s-a promis pe maine. [bang] Si am mai dat si o caruta de bani pe reparatii.[bang]

Bianca, cum a fost serbarea?

 

Criss si Alex (11.05.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

bia, scuze, ieri nu am mai revenit telefonic din motive de copil marait cu mine in masina. vroiam sa-ti cer iar nr de la sala aia de joaca. pana la urma ne-am dus la mine la birou si de acolo direct acasa...

 

care foloseste/a folosit albastru de metil pt rosu in gat? e o metoda de pe vremea copilariei mele, nu am incercat niciodata dar... as incerca si asta, inca e rosu in gat si mai are secretii uratele desi e evident ca otita s-a dus de cateva zile deja.

 

ieri am fost la analize, exudate, sange din vena... cam neplacut... dar n-am mai facut-o de ceva timp...

 

o vineri scurta va doresc! a mea e normala, respectiv pana la 5.30 [bang]

 

 

O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> /

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78
bia, scuze, ieri nu am mai revenit telefonic din motive de copil marait cu mine in masina. vroiam sa-ti cer iar nr de la sala aia de joaca. pana la urma ne-am dus la mine la birou si de acolo direct acasa...care foloseste/a folosit albastru de metil pt rosu in gat? e o metoda de pe vremea copilariei mele, nu am incercat niciodata dar... as incerca si asta, inca e rosu in gat si mai are secretii uratele desi e evident ca otita s-a dus de cateva zile deja.ieri am fost la analize, exudate, sange din vena... cam neplacut... dar n-am mai facut-o de ceva timp...o vineri scurta va doresc! a mea e normala, respectiv pana la 5.30 [bang]O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">Noi am folosit la greu la Paul - de 1-2 ori pe zi, cam 3 zile, nu mai mult, la recomandarea medicului nostru de bebei [:)]Oana, mami de [zana] Ana Maria (13 iunie 2008) si [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006) noi4Clipe de viata 20081 martie 2009Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu folosesc violet de gentiana pt limba cand se albeste mai tare...si zilnic daca e nevoie.

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la mine...

Criss, am scris de serbare acum 3-4 pagini...am si pus poze de acolo [flo].

Diana, nr de telefon e 0365-448256 direct de acolo. Credeam ca m-ai vazut in centru ca am fost la MC` cand ai sunat si credeam ca de asta vroiai sa imi spui ca m-ai vazut si eu poate nu am auzit telefonul [:-@]. E bun albastru de metil...poti da cu incredere.

Mai nu stiu ce sa zic dar se pare ca vergeturile se cam mostenesc...[bang]

 

Deseara este spectacol la palatul culturii de la ora 19...intrarea gratuita, cadou de 8 martie din partea primariei id="red">

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78
Citat:
citat din mesajul lui anca_27A propos de misterious woman, eu pe Aura mi-o imaginez bruneta, sexoasa, cu ochelari. [:D] Nu stiu de ce, asta-mi inspira.[8D]Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]
align="right" id="quote2">mai incearca, mai incearca [pk]in afara de sexoasa n-ai nimerit nika nika [:D][pup]O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]da'da'mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78
[

care foloseste/a folosit albastru de metil pt rosu in gat? e o metoda de pe vremea copilariei mele, nu am incercat niciodata dar... as incerca si asta, inca e rosu in gat si mai are secretii uratele desi e evident ca otita s-a dus de cateva zile deja.

[bang]


O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> /
Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">
id="size2">
align="right" id="quote2">
albastrul de metil e un dezinfenctant foarte bun.daca sta copilul foloseste linistita.

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124407
/

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...