Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence.........la apel!!!!!! (15)


Recommended Posts

Anca, pe mine m-au durut rau picioarele zilele astea in rest am fost ok.

Kover, ai fost simpatica cu buletinul [cool]. Cum adica sotul tau a sarbatorit 8 martie? [alcool] mai nou barbatii sarbatoresc ziua asta?

 

Va doresc si eu o minunata maine, cu cadouri cat mai multe si frumoase [flo]id="red">

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui Criss75
Va multumesc fetelor. Noroc (,) ca n-a plouat cat am fost la inmormantare, in schimb era un noroi si groapa plina de apa iar stimabilii gropari au mai cerut 200 lei sa scoata apa ori daca nu s-o scoatem noi. [bang]In fine, nu vreau sa mai povestim lucruri triste. A, cat despre masina, sa zic merci ca sotul n-a luat un ciocan, si n-a facut-o bucati ori nu i-a dat foc. La cat de nervos a fost zilele astea, de fapt ultimele doua saptamani. Ca masina s-a stricat fix de ziua mea, si chiar in aceeasi zi in care socrul meu a facut stop cardiac. Deci se adevereste zicala cum ca un necaz nu vine niciodata singur. Acum sper sa fie gata cat mai repede si sa nu ne mai ceara multi bani ca si asa am platit destul pana acum. Sper sa nu trebuiasca sa renunt la vacanta din cauza masinii ca atunci chiar eu ii dau foc.[bang]Va doresc si eu o zi frumoasa de 8 Martie.Criss si Alex (11.05.2003)
align="right" id="quote2">Of, ce de suparari... uite [flo] sa te inseninezi [:)]Oana, mami de [zana] Ana Maria (13 iunie 2008) si [bonjovi]Paul-Victor (21 iunie 2006) noi4Clipe de viata 20081 martie 2009Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Multi Ani, fetelor!id="maroon">id="Comic Sans MS">[pup] [flo]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani doamnelor si un buchet virtual de flori din partea noastra id="red"> [flo][flo][flo]

 

O zi minunata !!!

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criss,sincere condoleante! Dumnezeu sa-l odihneasca pe socrul tau!

Dragi muresence, va urez si eu , desi cu intarziere, "La multi ani" !Va doresc o primavara frumoasa si calda, si multe bucurii alaturi de cei dragi!

Noi am avut un sfarsit de sapatamana foarte plin si n-am avut prilejul sa sarbatorim ziua de 8 Martie. Tocmai ieri am avut spectacol (sunt si corista, printre altele [:D]), asa ca ziua a fost lunga si grea.Nici vorba de petrecere! Dar ne-am propus sa recuperam duminica viitoare.

Bianca, multumesc mult pentru urari! Fiica-mea tot intr-o sarbatoare o tine. [:D] Inca mai primeste cadouri pentru ziua ei (ieri a mai primit doua ture de cadouri de la diversi prieteni). Si i se pare firesc sa tot primeasca![alcool]

Sa aveti o saptamana usoara![pup]

 

Rapid, farmecul vietii.[hagi]id="purple">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Camelia, wow, ce fain, corista, e unul din must-have-urile mele ca hobby, de cand visez, imi mai trebuie doar timp.[:D]

 

Criss, eu am ramas candva, demult, chiar si cu AC....

 

Stiu ca e delicat subiectul, dar, cum spunem copilutzilor ca bunicii nu mai sunt?

 

Pusici si spor![flo]

 

Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">

_____________________

 

Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]

 

Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

criss, cine stie? poate-poate... [:D] fa un test mai bine [:)]

si condoleante pt socrul tau... erati apropiati?

 

anca nu stiu cum as putea sa le spun, nu m-am gandit la asta si sincer mi-e groaza...

 

noi n-am petrecut in vreun fel deosebit 8 martie, doar am avut un w-end tihnit acasa si cam atat. copiii sanatosi, suficient sa fiu fericita [:I] ne-am trezit cu prieteni in vizita duminica dimineata, ocazie cu care am fost rugata pt prima data sa botez un bebe. si m-am emotionat pana la lacrimi ca sunt eu sentimentala, si pt ca e un bb foarte foarte drag mie dar e o supriza invitatia in sine, e copilul celei mai bune prietene [:)]

 

la multi ani (cu intarziere) de 8 martie! [flo]

 

 

 

 

O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> /

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...