Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence.........la apel!!!!!! (15)


Recommended Posts

Multumesc fetelor.

Dupa cum amn spus, nu era tatal sotului meu, doar sotul soacrei mele, insa imi pare rau ca a murit. Era un om bun, Alex il considera bunic. A ramas usor surprins/socat cand i-am spus ca a murit. Asta e viata.

In ce priveste testul, n-am de gand sa-mi fac. Posibilitatea e infima mai ales ca n-am uitat sa le iau niciodata, deci mai degraba inclin sa cred ca ceaiul verde si cafeaua baute una dupa alta pe stomacul gol sa fie cauza acelei senzatii nasoale.[:D]

 

Criss si Alex (11.05.2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

 

ieri am fost la un medic homeopat cu marc. mi-a dat o listuta cu granule de luat, sunt curioasa daca vor avea efect. dna dr spune ca tratamentul trateaza cauza si nu simptomele si va fi pe termen lung, sa avem rabdare...

i-au iesi o parte din analize, in principiu nu am vazut valori sarite din schema, oricum le duc la medic pt interpretare.

asta seara mergem la un control orl la privat, la acel dr metaxa ([alcool]) sunt curioasa ce ne spune.

sa aveti o zi minunata!

 

 

O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> /

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dianarus78
ieri am fost la un medic homeopat cu marc. mi-a dat o listuta cu granule de luat, sunt curioasa daca vor avea efect. dna dr spune ca tratamentul trateaza cauza si nu simptomele si va fi pe termen lung, sa avem rabdare... i-au iesi o parte din analize, in principiu nu am vazut valori sarite din schema, oricum le duc la medic pt interpretare.asta seara mergem la un control orl la privat, la acel dr metaxa ([alcool]) sunt curioasa ce ne spune.sa aveti o zi minunata!O minune de bazar - Sonia si Andreiid="green"> / Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13id="red">id="size2">
align="right" id="quote2">Tinem pumnii![pup][flo]Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Bazar pentru Sonia si Andreiid="size1"> [foto]Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Diana, tinem pumnii si sa vii cu rezultate bune de la medic. Unde ai fost la homeopat? Unde sunt dinastia in Mures? [alcool].

Si eu vreau sa merg cu Dani la medicul de familie ca nu am mai fost de un car de ani...sa nu mint de anul trecut din noiembrie parca si am o nelumurire si vreau sa ma lamureasca [:-@]

 

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut in sfarsit si eu si va spun un sincer "La multi ani!" cu intarziere pt ziua de 8 martie.

Nu reusesc sa intru prea des din 2 motive:dimineata e pt schimbat, curatenie,mancare iar dupa-masa nu mai am loc de Bogdan si/sau sot.

Am fost sapt trecuta la institut la o dr. nu am retinut numele.Am ajuns la ea printr-o verisoara care lucreaza acolo,nu m-au mai dus la cardio-pediatrica ci au pus-o la echo chiar acolo unde se fac operatiile la inimioara.A durat vreo 15 min consultatia ,de fapt echo timp in care m-au trecut zeci de transpiratii.Spre bucuria mea,nu are absolut nimic la inimioara,intr-adevar se aude un usor suflu dar m-a asigurat ca nu e absolut nimic ingrijorator,ca practic nu este o boala.Mi-a zis sa-i fac hemograma pt ca mai mult ca sigur este putin anemica si asa se explica acel suflu.

Acum nu am idee unde sa ii fac hemograma sa-i ia sange din degetel si nu din vena.Aveti idee?DoraMed?Provisanul e mai aproape si mi-ar fi mai la indemana.

Intreba cineva de pediatra,este o cunostinta,o dr.neonatolog,poate nu m-am exprimat eu bine in mesaj dar dansa nu si-a subestimat colega.

Va multumesc tuturor ca ati fost alaturi de noi si va doresc sanatate voua cat si puiutilor!

Ne mai auzim!

 

 

 

 

Mami de [copil]Andreea Maria 07.08.08id="red">

Mami de [bascket] Bogdan 28.05.99id="blue">

povestea mamarutei cu cifra 7, ziua joiid="pink">

Fa-te, suflete, copil si strecoara-te tiptil prin porumb,

cu motz si ciucuri, ca sa poti sa te mai bucuri!id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui Criss75
In alta ordine de idei, am citit ce a scris Aida. [q]Fara cuvinte...
align="right" id="quote2">Da, e trist, si eu o urmaresc zilnic...Mami deid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Saraid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> (8 dec 2008)id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon">id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> Povestea nasteriiid="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> id="Comic Sans MS">id="size1"> Poarta-ma, mami! id="Comic Sans MS">id="size1">id="maroon"> _____________________Emma este iubireid="size1">id="red"> [ruga]Sa fim alaturi de Cristian Stefanid="size1">[flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ladymina, super rezultat [majoreta]. Eu i-am facut lui Dani analizele la Provisan si i-a luat sange din degetel. Dar vezi ca e jale dimineata acolo...intra in fata cu tupeu ca esti cu copiul mic si nu sta la rand[bibe]. Lasa ca pensionarii au timp sa astepte [:D].

 

 

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi 1, Poze cu noi 2, Poze cu noi 3

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...