Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

M-am hotarat ....adoptie (27)


Recommended Posts

Hihihi, ceva am zis eu Corina, dar nu am spus de cine e vorba ca nu stiam daca imi dai voie. Va trec in lista, imediat, dar nu am inteles cu ce nume.. Te trec cu Maria si imi zici apoi daca e bine, da? Ti-am zis eu ca o ai pana de Craciun? Ce zice/face/gandeste tati? Cristina si [zana] Ale Child birth is an act of Nature, adoption is an act of God
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 141
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Multumim mult pentru primire!!!!!!!!! Ce sa va spun? In prima noapte s-a culact de la ora 22pana la 6 dim,a dormit neantoarsa.Am luat=o cu o raceala foarte puternica ,ii haraia pieptul,tusea,stranuta.M-am cam speriat,e adevarat,dar am doftoricit-o pt ca am chemat imediat pediatra care ne-a trecut pe antibiotice(Cefaclor din 8 in 8 ore,ambroxol 5 pic de trei ori pe zi,ii dau o ligurita de calciu si 3 pic de vigantolet(are o fontanela f urata).Am trecut de la alpte lactovit la nan 2 si papam in disperare. Este foarte cumintica,nu plange decat atunci cand ii este foame.Eu o alint si ii spun "gogoasa mea infuriata".Tati este incantat de fetele lui,azi i-a taiat si unghiutele......ce mai ...suntem o familie super fericita.Este cel ami frumos Craciun din viata noastra.Darul cel mai de pret pe care ni l-a putut darui Dumnezeu.Suntem uluiti!Acuma este bunica (mama mea cu ea..ii vegheaza somnul).Cristina sa ne treci doar Maria deocamdata pt ca suntem inca in discutii cu celalat prenume. Noi va sarutam pe toate din familia "despre copii" si va dorim sarbatori fericite. ,Maria,si tati Adi corina urziceanu
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, FELICITARI, Ma bucur ca Mosul a venit si la tine. Vezi ca Mosul e darnic? Intr-adevar, multe fete si-au gasit bebicul de Craciun si le urez sa fie fericite alaturi de el/ea, iar celor care urmeaza sa il gaseasca, le doresc sa fie tari si puternici pentru ca Dumnezeu e alaturi de ele. [pup] tuturor Va doresc un An Nou fericit si sa dea Domnul ca anul 2006 sa aduca tuturor viitoarelor mamici bebicul dorit iar mamicilor , bucurii alaturi de ingerasul lor. Irina si [copil]Mihai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mamicilor si viitoarelor mamici CRACIUN FERICIT si tot ce va doriti sa se indeplineasca{scuze ptr. intirzaiere dar pe 25 a fost ziua mea de nastere si va dati seama ce de musafiri am avut}. Patri felicitari ptr.fetita sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea Corina si tu sa te bucuri de bebe si sa-ti aduca numai bucurii! [size=2][/size=2]CRACIUN FERICIT!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Silvia! Acuma spui? Stii ca se zice ca oamenii nascuti in zi mare (Craciun, Paste) sunt alesi. Dragelor, eu mai mi-am revenit ca am fost tare necajita din motiv de viroza Alexiei. Intre timp copila e bine (ca ieri era destul de naspa) si totul pare sa intre in normal. Maine mare sarbatoare mare - bebelusha va fi data la apa. Sfintita. Pup si o zi buna va udrez! Mimsi si [copil] Alexia(10.09.2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

VA DORESC UN CRACIUN FERICIT TUTUROR ALATURI DE CEI DRAGI, IMPLINIREA DORINTELOR, SANATATE SI PUTERE SA AVETI GRIJA DE ACTUALII SAU VIITORII BEBELUSI CARE VA SUNT DESTINATI. Corina,Patri, felicitari si niste sarbatori minunate alaturi de noul membru al familiei voastre. Tuturor va doresc sarbatori de basm si va multumesc inca o data pentru urarile de ziua sagetatoarei mele Maria si "LA MULTI ANI" sagetatoarelor...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...