Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Copilasi de Iulie-August 2004 (12)


Recommended Posts

AMR 7??? Am citit si ca o baba din aia care se respecta m-am pus pe bocit![bang]Da asa este de azi intr-o saptamina spunem bye bye "american dreamului"[:D] Azi Luca in masina ..din nou din senin: I cannot wait to go in Romania, is such a fun overthere [:D](mey nu mustaciti ca va vad!) I know you decided to go there 'cause a big earthquake is coming here! Lasind gluma la o parte, nu-s vaccinata impotriva Ro..hi,hi..mi-a placut asta! ..asa este..dar mai stiu ca am iesit in decembrie 89 pt a obtine o viata in capitalism..si acum il citez pe tati :Eu a trebuit sa ajung aici si sa il traiesc pentru aproape 9 ani ca sa inteleg ca este falimentar si ca distruge umanitatea in aceeasi masura daca nu si mai mult decit comunismul[/i]..Daca noi am intelege ca natura umana este aceeasi si ca doar de noi depinde sa traim mai bine..ar fi totul prea frumos[:D]. Daca legile ar fi aplicate (si nu doar teoretice) Ro ar fi o tara minunata. In plus cu riscul ingradirii libertatilor , oamenii trebuie sa fie supusi legilor, constinta...simtul civic ..nu exista decit in strinsa legatura cu a simti deasupra capului vesnica sabie..In USA am avut ocazia sa traiesc in turnul Babilonului si sint o fericita ca am avut acesta sansa(daca as da timpul inapoi ..la fel as face as veni aici), m-a facut sa vad lumea cu alti ochi si sa nu fiu complexata ca sint romanca si sa vreau sa traiesc in Ro.Noi romanii nu sintem mai lenesi , mai prosti , mai saraci ...ci doar in continua tinguiala,vesnici tristi,nemultumiti...sintem prea mioritici![:D].si totodata resemnati (si asta distruge!) Mi-a placut mult cind Cristalina a abordat problema ciinilor ...cind Gabi a ajutat la redeschiderea parcului din cartier ..deci se poate!..si cu asta inchei divagatia, prea lunga dealtfel![:-@] Dana da-mi pe pm adresa si tel tau. Sanatate lui Paul..si deci nu mai pleci la Praga, nu? Roxa tot asa iti petreci timpul in cluburi??? Daria, lasa-i sa petereaca timp impreuna, iubirea dintre voi nu se va schimba.. Vazut Gorodica...pireteasa..vai trebuia sa aplici reteta Luca..orice se vindeca cu un leucoplast! Alice am eu un nr de tel de la o farmacie unde poti fi ajutata oricind [:D] ma duc sa sun la tata...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 208
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Kim, tin pumnii sa aveti vesti bune de la tatal tau [flo] Luca iz da best [pk] Parca simte cand trebuie sa va imbarbateze [pk] Io`st pe aici ... un car de nervi [q] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Back [:D] Kim eu recomand rds-rcs-ul, adica de 1 mil juma` vorbesc dp acest mobil in nesimtire in toate retelele + abonament tv + pc. Sper sa existe si la voi. Firma a trecut acu` 1 an pe Vodafon (de la Orange). Rox, [:D] hai ca mai avem multi ani pana ne vom plange aici de Bamboo [8D] ________________________________________ Daria & felina fioroasa [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu la telefonie mobila is zero, am un abonament antic de acu 8 ani... neschimbat. ma tot cacai sa il schimb dar mi-e lene. internet de la rds, tv la fel. io vreau macar digi daca nu cumva dolce ca sa am alte posturi mai noi... cica nu se poate pe moment. cah. Daria, zici tu? [:D] capcauna e super vioaie, rade si se chitaie..... oare azi la cat ma culc?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...