Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Gradinita JUST 4 KIDS


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 66
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Colleen, am mai scris un mes ieri dar vad ca nu a aparut... deci , azi e ziua cea mare pt tine si piciul tau[:)], eu nu sunt acolo sa va vad , suntem in vacanta inca se va acomoda cu programul in cel mult 1 saptamana, asa a fost si a mea dormea pe unde apuca se joaca cu copii si uita de somn o sa fie un pic greu in prima saptamana , sa nu te descurajezi ,si sa fi tare cand va plange dimineata, daca te simte slaba te va santaja cu chestia asta mult timp...... sa imi spui cum a fost prima zi...abia astept =================================================================== Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

asa a fost si cu a mea in prima zi...pana si-a dat ea seama ce se intampla si incepea sa urle cand icercam sa plec de langa ea, dar pana la urma sa obisnuit.... sa imi spui maine cum sa comportat, chiar sunt curioasa ================================================================= Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Colleen- FI BARBATA !!! nu te lasa, daca te prinde slaba , te face de nu mai ai somn noaptea eu cand am dus-o a doua zi la gradi am tras masina mai langa parculet si am stat cred ca vreo 2 ore si am plans si imi venea tot timpul sa ma duc sa o iau, imi era mila de ea [q][q][q], dar pana la urma a trecut si au fost cateva dati cand sa tras din mana mea , a urcat in fuga scarile( atat cat poate ea)si a jugit in clasa cu mis fara macar sa imi zica pa, chiar m-am simtit nasol atunci dar m-am bucurat ca nu a mai plans puiul tau o sa mai planga cel mult 2 saptamani , o sa fie bine. de luni vin si eu cu terorista mea.... Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

colleen- cum mai este piciul tau? mai plange? terorista mea astazi nici macar nu ma pupat....si-a luat pantofiori de gradi din dulat , am schimbat-o si dusa a fost , a plecat fara sa spuna absolult nimic....nici nu am vazut-o [:D] incep sa fiu din ce in ce mai multumita de gradi, ieri am avut o discutie cu mis, si mi-a zis ca acum sunt axati pe scoaterea pampersilor de la copilasi care inca mai poarta....a mea la 1 an jumate inca poarta..eu acasa o las in chilotei de 1 luna si chiar ma bucur ca si la gradi au preluat initiativa. singura problema care ar fi dar mi-a fost rusine sa o discut cu Ramona este faptul ca pitica mea a lipsit 2 saptamani si nu a scuzut nimic din factura, nu cred ca este o suma mare dar este vb de gest, m-as fi simtit mult mai bine daca aducea Ramona vb de asta ....oricum cum nu am citit contractul( nici acum) am sa o las asa cum a cazut. ma bucur ca le da ciorbita in fiecare zi, este proaspata , facuta acolo mai spune-mi din parerile tale...cum vezi tu treburile de acolo Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

a ..si inca ceva.....cand a venit frigul ,am dat fuga si i-am cumparat vreo 5 treninguri ...am zis sa stea cu ele la gradi, ....am luat o teapa , trebuia sa iau tricouri cu maneca scurta, asa de cald este acum acolo....sa vad daca si in plina iarna mentin caldura asta, ar fi bine. Nu va ingrijorati de ziua de maine,caci ziua de maine se va ingrijora de ea insasi.Ajunge zilei necazul ei.......Iisus Hristos
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi suntem multumiti, ne place tot. Piciul meu plange inca dimineata, dar se calmeaza cand intra in clasa. Mananca bine, e ok, doar acasa plange si e foarte agitat. Eu zic sa vorbesti cu R., macar sa stii pe viitor. In privinta tricourilor, profita si tu de ultimele reduceri si cumpara mai multe (eu asa am facut)[:)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...