Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

dr.Hodovanu


Recommended Posts

Buna seara.Sunt noua pe acest site si am vazut ce ati scris in legatura cu d-na dr.Hodovanu.Mi-a fost recomandata cu mare incredere si nu stiu ce sa fac sa merg la ea sau nu (sa raman la dr.Zorzan)sunt gravida in 2 luni si inca nu stiu la care doctor sa raman.Dr.Zorzan e buna ca medic dar fiind prima data insarcinata e normal sa ai intrebari sa ai temeri si sa vrei sa vb.cu ea dar te consulta iti zice ca esti bine si a si fugit.[bang]asa ca o sa va rog sa-mi raspundeti si mie cum e d-na dr.Hodovanu,poti sa vorbesti cu ea,te ajuta...?multumesc anticipat
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Nu stiu ce s-a scris referitor la dna dr. pe forum, eu nu am gasit nimic despre dansa pana acum, dar iti pot da parerea mea ca pacient. Este o dr. draguta, cu care daca ai reusit sa stabilesti o legatura, poti vorbi orice, te asculta, raspunde la telefon, cel putin in prima parte a zilei. Dezavantajele ar fi ca ar eun program mai lejer, nu face garzi, are doar dimineata ore la spital, dupa amiaza si in week-end are tel inchis si nu face decat cezariana. Mie mi-a spus asta, drept pt care acuma m-a "dat" dr. Cristescu, sa incerc sa nasc natural, desi am capatat circulara de cordon si nu stiu daca se va putea. Eu zic sa discuti cu ea, chiar daca te recomanda unui medic mai disponibil, vei putea continua comunicarea cu ea (eu asa am facut), pt ca niciodata nu te va refuza si va incerca mereu sa te ajute. Sper ca ti-am fost de folos[flo] [gravi]35+ [fetita]Ana Bianca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...