Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (62)


Recommended Posts

saluti fetele!!!! va invit la o cafeaa si un ceai cald si mare ,ma doare gatul ingrozitor[bang][bang],asa ca nu scap si iarna asta de o raceala. ce faceti voi??[pup] servici usor[flo][flo] emma,numai la aerobic am abonament,in rest platesc la ora ,mai ales ca la aquagym e numai o ora pe saptamana,in rest platesc la ora,dar intra pe site la ei si vezi ce oferte au si cum arata pe acolo www.annaspa.ro,e dragut si sunt multumita de serviciile lor ,pana acum . pot sa va spun ca am fost cu stefi, la tot acest centru, la salina ,e dragut tare,e multa sare si vrem sa facem o cura de 10 zile,adica sapt asta vreo 5 si apoi sapt cealalta,e un loc micut si au si jucarii pt copii(nu prea multe) si stefi chiar a rezistat o ora si ia placut,om vedea rezultatele dupa .[pup] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna fetele. Lora, nu i-am mai luat costum . Am gasit ceva la MiniOne dar era fara cravata si doar pentru o serbare nu merita . Nu stiu cum o sa il imbrac dar......oricum va fi puiul meu drag.[olala][:D] Ma gandeam sa ajung si eu pe la aerobic dar la Vip. Ca la annna spa am fost doar la saun, baie turceasca si piscina......Cica era full zilele astea la solar la Vip .pupezele la ars....[:D][8D] Cam atat.....si la printul meu ii curg putin mucii dar e ok. Joi am serbare si ma pregatesc intens pentru o serie de plans [q][q][q] , ca si data trecuta am bocit pe educatoare cand mi-a recitat o poezie in clasa.......[:D][q] Asa sunt eu mai sensibila, cica ar fi de la tiroida....[:D][:)][q] Ionut Lucian - 27 decembrie 2004 - "Nu stiu ce vreau sa fac , dar stiu ce fel de femeie vreau sa fiu " http://s384.photobucket.com/albums/oo284/cayaaimee/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!!! Ce mai faceti?Noi am scapat repede de raceala,adica neasteptat de repede pt Razvan,la mine a mai durat un pic,si acum mai am "probleme" cu...nasul[:D]in rest suntem bine.Am vazut si pozele...AURORA - ce baiat mare ai...si ...elegant![pup] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara [hopsieu] Multumesc pentru urarile facute lui Edi [flo] Va doresc sa aveti o primavara frumoasa si plina de bucurii!Si sper sa ne vedem mai des odata cu venirea primaverii. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza! Vad ca v-ati mai revenit din raceli, eu nu sunt bine deloc. De fapt, am inceput sa iau antihistaminice, cred ca e de fapt rinita mea alergica decat o racela. Ar trebui sa merg la un doctor, da' nu prea ma cand. Sper ca odata cu venirea primaverii sa nu mai racim asa de des. Stefan nu sre nici o treaba,. el se simte foarte bine, a facut intr-o dimineata un pic de febra si atat. I-a trecut alergia aceea si tot nu am aflta de la ce. Am o vaga banuiala ca ar putea fi o intoleranta la lactoza. Nu stiu daca poate aparea asa din senin, ar trebui iar sa merg la un doctor cu el. Poate reusesc spre sfarsitul saptamanii. Ianusac, nici eu nu stiu pe co\ineva care ar avea nevoie de bona, daca aflu, iti spun. O zi buna va doresc, revin!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! CARMEN E - am inteles ca sunt costume de inchiriat la liceul Petru Rares in sala de festivitati ,parca 30 lei costa.Si cica au tot felul de costumase si personaje[alcool] O zi buna la toata lumea ![pup] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ianusca
Buna seara!Sper ca nu m-ati dat disparuta chiar de tot![nani] Va urez tuturor o primavara frumoasa si fara viroze![:D]Noi tocmai am scpata de una urata tare de tot!Noi avem serbare joi si nu stiu cum sa-l imbrac pe Ian.In rosu si alb,vreo ideea ceva , mame de baieti? Si inca ceva. am o rugaminte. Stie careva pe cineva care are nevoie de o bona? Garantez pentru ea.Fetele mai vechi stiu cat de bine am vorbit despre ea.A fost la Ian , apoi la un alt copilas, dar nu a mai putut fi platita.Este o tanti de moda veche, cu cei sapte ani de acasa si cu foarte mult bun simt. E disperata, traieste numai dintr-o pensie mica.Daca ma puteti ajuta dati-mi un semnal, un mail ceva sau vorbim la telefon.E dispusa sa stea si cu un batran, eventual ceva menaj, dar de preferat cu copii.
ramonik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...