Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (62)


Recommended Posts

buna fetelor, vremea de afara nu prea va imbie la discutii, e tare urat si morocanos, a cui baba e azi? ca nu e prea reusita. chiar v=ati ales babele? eu imi aleg baba intotdeauna pe 7 martie, cand e si ziua mea de nastere. va pun alaturi si albumul cu pozici, cu bebeii mei scumpi,pupici la toate, si dak va plicti va astept la o ciocolata fierbinte, o cafea sau un ceai cu miere si lamaie.http://s298.photobucket.com/albums/mm279/ramonik_photo/bebeii%20mei%20scumpi/ ramonik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

saluti fetele!!!! ramonik,foarteeeee mumoase pozele!!!sa-ti traiasca bebeii,sa fie iubiti si sanatosi si poate vom veni cu prima ocazie la o intalneala la curte,majoritatea stam la apart.,dar sa se incalzeasca un pic vremea iar despre tine pot sa ti spun ca semeni ff bine cu o prietena care este plecata departeee canada. ce fac restul fetelor????? carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna si de la noi!! Off,iar s-a stricat vremea asta,ma intreb cand o veni o data caldura. Ramona,bine ai venit la noi,ai niste copii tare scumpei sa-ti traiasca si sa fie sanatosi! Ma bucur ca v-a placut motatul meu,toata lumea de acolo s-a mirat de el[:)]. Va pupicesc pe toate si zi buna va doresc. Aurora si delfinas mult iubit Robert Matei [url="http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png"] Robert Matei [/url] [url="http://community.webshots.com/album/569890343KhDpmP"] Pozici [/url] [url="http://community.webshots.com/album/570207394nlCrgX"]Mateut[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Ce faceti pe vremea asta? Ca mie mi-e un sooooomn!!!! [alcool] Eu am avut musafiri ieri pana azi si maine iar vin altii care or sa plece duminica sau luni...[:D] [pk]..asa ca petrecem! Ramona, frumoasa curtea plina de narcise! [flo] Sa-ti traiasca bebeii scumpi! [pup] Ati facut voi casa sau ati cumparat-o gata facuta? Pe unde e? Ne inscriem la o petrecere cu bebei la gratar! [:D] (nu te speria, ca mai mult gura e de noi). Va doresc o zi cat mai buna! Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Copilutilor cu serbari le dorim bafta si asteptam poze! [pup] Mamelor, v-ati pregatit sufleteste? Ca pe mine m-au apucat de azi emotiile si noi avem serbare sambata si luni abia... Cica trebuie fetitele imbracate in fustite rosii cu bluzite albe si ceva rosu la gat si baietii in pantalon negru, camasa alba si ceva rosu la gat...cred ca or sa fie atat de duuulci!!!! [olala] Abia astept! Cayaimee, asteptam poze de la serbare! Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata ! Poftiti la o cafeluta sau un ceai,o ciocolata calda...ce vreti voi[:D]. Eu sunt cam amarata,Razvanel a facut azi noapte temperatura si se plange ca-l dor maselutele[bang],cred ca-i mai iese o maseluta ,n-am dormit deloc,el se trezea des,ba face pipi,ba face caca,ba vrea apa,ba il doare burtica si sa-i fac mai-mai,apoi a trebuit sa-i scad temperatura de vreo 3 ori[bang][bang],imi spunea sa inchid geamul[alcool]( care bineinteles ca era inchis! ) ca sunt animale la geam[alcool].Dimineata a trebuit sa-l duc la camin ca nu am cu cine sa-l las[bang]si cum a ajuns acolo s-a asezat la masa langa copii si a inceput sa le povesteasca ce animale erau la geamul lui azi noapte[alcool] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetele!!!! plouaaa si e urat afara!!!o cafea tareee si un biscuitee ca sa va treziti,pt cine trebuie[olala]. cum stati cu pregatirile??eu sunt emotionata toata,de aia mi-am facut o cafea tare si ascult radiozuu,i-am calcat costumasul fetitei aseara si apoi ma chinuiam,dupa proba,sa oo dezbrac ca nu mai vroia si toata emotionata ne-a recitat poezia ,nici nu vreau ,adica stiu cum o sa fie la camin,o sa fac poze si va arat,asa ca, sa fiti tari cine urmeaza la serbare si astept vesti de la cele care au avut ,dupa cate stiu,cate servetele ati consumat??[q][flo] eu va urez de pe acuma un wek cat mai frumos,poate nu mai reusesc sa intru azi,toate doamnele sa fiti iubiteeee!!!!sa primiti cadouri multe si multi [pup][pup][pup][flo][flo],ramonik am inteles ca maine e ziua ta,LA MULTI ANI !!![flo][flo]maine nu o sa fiu pe net ,voi fi la distractie la vatra dornei,sper. va[pup][pup][pup]mult carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza fetele. Aurora, poate ma insel dar parca te-am vazut prin petrodava miercuri su marti. Daca mi s-a parut asta e , daca erai tu si nu te-am salutat , scz , dar mi-e greu sa ma bag in seama singura....[:D] Ieri am fost la serbare dar cred ca am facut doar 3-4 poze ca m-am concentrat pe activitatea lor....erau scumpi toti si cantecelele......[q] La urma plangea apropape toata lumea , chiar si o educatoare. Ionut mi-a spus acasa ca educatoarea plangea de bucurie [:D] Oricum au fost momente de neuitat, speciale pentru orice mamica dar si tatic, pentru ca erau si tatici. Era atata iubire in aer ca abia mai respirai......[bis] Ionut Lucian - 27 decembrie 2004 - "Nu stiu ce vreau sa fac , dar stiu ce fel de femeie vreau sa fiu " http://s384.photobucket.com/albums/oo284/cayaaimee/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut, Am stat spectator pana acum, dar acum am nevoie de o informatie care s-a pierdut pe traseu. La inceputul discutiei Ellinia spunea ceva despre o ferma de curcani. Poti da un nr de telefon, te rog? Pentru ianusca: ma intereseaza si pe mine nr de telefon al bonei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...