Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (62)


Recommended Posts

La multi ani dragi mamici! Sa aveti parte de o primavara frumoasa, numai cu bucurii! Ramonik, la multi ani pentru ieri! Ti-am vazut si pozele, foarte frumoase! Noi n-am fost nicaieri, a fost mama la noi in wk, ne-am odihnita mai mult. E si vremea asta de asa natura... sper sa se mai incalzeasca si sa nu mai ploua. Sa aveti o seara placuta!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

LA MULTI ANI ! sper ca ati avut o zi minunata ieri si ati fost rasfatate de familie. Asteptam cu drag caldura ca sa putem incepe lungile plimbari prin oras [flo][flo] Ionut Lucian - 27 decembrie 2004 - "Nu stiu ce vreau sa fac , dar stiu ce fel de femeie vreau sa fiu " http://s384.photobucket.com/albums/oo284/cayaaimee/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata la...amiaza! [:D] Eu sunt acasa, mi-am luat o zi libera, na! Ce faceti? Cum ati petrecut ieri? Noi am fost la Lacu Rosu, ne-am jucat cu zapada, acolo ningea...[pk] Azi avem serbarea la gradinita, la 4...abia astept! La engleza a fost frumos tare sambata, au facut la Liceul de Arta, intr-o sala de spectacole, pe scena...erau simpatici tare. Criss, ai o domnisoara adevarata, am admirat-o pe Andrada la serbare...ce-a crescuuut!!![pup] Simpatic tare un baietel de la o grupa mai mare, care plangea de mama focului ca maica-sa nu-l filma numai pe el si ii filma si pe altii...[:D][pk] Poze o sa pun maine, sa fie de la ambele serbari. O zi buna! Lora, mami de Iustina (Niciodata sa nu spui niciodata!)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!! LA MULTI ANI !!!!!TUTUROR MAMICILOR SI DOAMNELOR SI DOMNISOARE!!!!pt ziua de ieri.noi am fost plecati la vatra dornei,a fost frumos,in afara de vreme,ne-am odihnit,am papat si am stat mult la piscina,jacuzi,sauna si ce mai vroiai,in incinta hotelului,apoi la serbarea de vineri nu prea a fost ok ,stefi a fost f mofturoasa si a stat numai pe langa mine,a mai si plans si la sfarsit mia zis ca a fost asa pt ca ii era foame,draguta meaa,asa ca a trecut si serbarea si cadouri si gata. fetele poate reusim si ne mai vedem si noi??!![pup][pup] carmen si stefi[flo] cateva pozici cu plangacioasa mea[q][olala][flo] http://family.webshots.com/photo/2904114860101502053nEXOFz?vhost=family
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:I]buna fetelor, noi azi am facut sfintisori, am preferat sa ii facem in casa decat sa ii cumparam, si am mai avut o bucurie, stefanut a cerut lapte, de la 1 an a refuzat complet sa il bea, acum are aproape 3 ani si azi a cerut 3 canite de laptic cu miere[alcool].o zi cat mai frumoasa la toate. ramonik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor va mai intreb inca o data,poate ati auzit sau stiti pe cineva, as vrea sa am grija la mine aks de un copilas, sau 2 fratiori, e singura posibilitate de a-mi rotunji veniturile stand acasa cu puiul meu.program prelungit, asigur papica, somnic la pranz, conditii f bune, jucarii,etc tel 0233.282.656 ramonik
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! CARMEN - Ce frumoasa a fost strumfita ta la serbare,imi place tare mult poza aia in care este cu cele doua fetite[:D],ce frumos zambeste ea acolo.Pupici la plangacioasa [:D] [pup] [pup][pup]. Noi iar am racit,toti trei suntem varza,dar asa cu tot tacamul: temperatura,frisoane,tuse...ca de TBC-isti si ...muci cat cuprinde [:D] [alcool]. LORA - astept pozele [:D].La Razvan la cresa nu au facut serbare de 8 Martie,cu toate ca iau invatat cantecele,ca Razvan acasa imi canta cantecelul cu mama[:D] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramonik, eu personal nu stiu pe nimeni, daca aud ceva, te anunt. Nici noi nu am facut sfinti, am cumparat, dar nu ne-am atins de ei, stau si acum in frigider. Nu se compara cu cei de acasa... Am sa ma uit si la pozici, mai tarziu, acum trebuie sa ies. In rest, ce mai faceti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...