Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (62)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 205
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

neata fetele!!!! va invit la o cafea buna si un ceiut[flo] o saptamana cat mai buna va doresc,sa vina primavara!!![flo] lora sanatate draguta!!te-a prins raceala de picioruse??[:D],un ceiut iti trimit telepatic[olala][flo] emma,am fost vineri de la 19,30,mam uitat la voi ca ati terminat mai tarziu dar nu te-am recunoscut,apoi mam dus la un aparat si am stat pana am inceput noi,o sa fiu deseara la aquagym,o sa am un costum verde de baie cu totul,poate ne zarim.[pup] ce va fac copilasii dragele mele????[8D][flo][pup][pup] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen, eu prefer un ceai si un fervex daca se poate ca sunt racita bocna. Ieri nu aveam nimic si azi noapte de abia am dormit. Am vrut eu sa ma apuc de curatenie si am inceput cu geamurile, numai ca am racit rau tare. Mai bine le lasam pana se mai incalzea, asa imi trebuie, acum ma doare tot corpul, de gat nu mai zic... Sper sa-mi revin cat de curand, nu ma simt in stare de nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ellinia,sanatate draguta si tie,dar cum de tea prins asa de repede???acu sunt la al doilea ceiut,daca ai drum treci pe la mine si te servesc[flo][pup] emma ,la aparate mai fac dar cu 5 sau 10 min inainte de sala,asa sa ma incalzesc mai bine[:D],ne auzim deseara![:D] noi in wek am fost prin vizite,apoi am fost la piscina ieri la vip cu stefi si ia placut tare mult dar e apa prea rece pt copii si costa si prea mult,15 lei de copil ca si la adult[bang],asa e la noi,nu stiu daca mai ajungem cat de curand,la vara de acu. carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele. Intru cu greu si citesc cu pofta postarile voastre. Apropo de intrarea la Vip cu copii, am fost in vara mai multi si am platit doar pentru noi. Adevarul ca tipa de la receptie nu prea a bagat in seama copii si au platit baietii iar noi fetele am fugit repede cu copii in vestiar [:D] Mai fentam si noi sistemul ca doar e criza, nu? Si daca plateau 2-3 copii din 6 tot e bine. Apa e mai rece la Vip decat la Anna , stiu ca la Anna avea 30 grade iar la Vip are vre-o 26 ; poate ma insel dar stiu ca erau 30 grade la Anna cand am fost eu in februarie. Ieri era soare dar era cam frig si nu am iesit din casa. Au iesit baietii cu bicicleta. In rest, nimic interesant la noi. [flo] Saptamana frumoasa[:)][flo] Ionut Lucian - 27 decembrie 2004 - "Nu stiu ce vreau sa fac , dar stiu ce fel de femeie vreau sa fiu " http://s384.photobucket.com/albums/oo284/cayaaimee/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare !!! Vin si eu la un ceai cu voi,ca nu am mai baut demult[:D] CRISTINA - te-ai apucat de sters geamurile?Brrrrr,cred si eu ca-i racit!Vezi sa nu-i dai si lui Stefan. CARMEN - ati mai mers la salina?Noi am zis "pas" ca am racit amandoi,abia acum suntem mai bine,dar nasul tot ne curge ,la amandoi[bang]si pe mine ma mai chinuie si o masea de minte[bang].Razvan s-a saturat de stat in casa,ieri l-am scos un pic la o plimbare scurta,ne-am plimbat printre blocuri pana a zis ca a obosit si ca vrea acasa.Abia astept sa se inacalzeasca odata !!!! http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!! un ceai si niste fursecuri pt toata lumeaa!!sanatate multa la cei raciti!![flo][flo] nu vreau sa va intristez ziua ,mai ales la cum e vremea dar va postez un blog care merita vazut,dar nu pt cei mici. http://laurentiudumitru.ro/blog/2008/09/18/campanie-impotriva-vitezei-excesive-in-trafic-must-see/ allexa noi am mai fost pe la salina dar ne-am cam plictisit un pic si mai facem o pauza si o sa mai merem,multa sanatate. m-am intalnit cu emma ieri la aquagym si ne-am balacit ca niste broscute[:D][:D]speram sa ne mai vedem. va pup carmen si sstefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...