Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (47)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

buna dimineata. m-am culcat la ora 23 si la 6.30 mi se parea ca am dormit o vesnicie. m-am trezit tusind.. deci s-a dus si somnul de duminica. m-am dus la dus.. si asta a fost va servesc cu o cafea aburinda [cafea] si ceai cu lamaie si miere. sa aveti o duminica minunata. eu la 12.45 plec.. ne mai vb din deplasari [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu].[cafea]? Ceai? Am aparut si eu, sambata am facut pomana de 2 ani pt. mama[q], ma chinuie si o sinuzita pacatoasa[bang], ieri abia imi tineam ochii deschisi de durere de cap. Dar macar ma consolez cu ideea ca Dani se simte bine, nu a mai racit si sper sa o tina tot asa[pk]. In rest, nu avem cu ce ne lauda, servici-casa, casa-servici. Asteptam primavara, caldura si salariul al 13-lea, sa imbrac copilu'in haine noi, ca s-a inaltat[:D], a crescut ca un ghiocel din toamna pana acum[:I]. Mire, ai ajuns cu bine? Cum te mai simti? Va [pup] cu drag, va doresc o zi frumoasa si o saptamana minunata. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello miki, sunt PUTIN mai bine decat ieri. in noaptea asta am reusit si eu sa dorm.. prima noapte nu. am nasul infundat dar parca nu mai tusesc asa rau. tu? viki.. tu cum te simti? gata, dispar la treaba.. abia astept sa ajung acasa.. [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, azi am numai [cafea], ca o cere vremea mohorata de-afara. Mire, cum sa fiu? Am scapat de sinuzita si am ramas intepenita[bang]. Ma doare soldul stang ingrozitor, abia merg, abia stau jos, abia urc scari[q]. De aplecat nici vorba, ma tem ca nu ma mai indrept. Si azi imi propusesem sa merg la cumparaturi... sa zic mersi daca ajung acasa, ca la servici abia am ajuns. [pup]fetele, sa aveti o zi buna. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] la buna dimineata si la [cafea] data de Vicky. Vicky si Mirela multa sanatate [pup][pup][pup]. Azi va dau si eu ceva : fasole batuta cu usturoi si castravecioari acrii, dar la pranz[papica]. Cam liniste pe aici. Restul fetelor ??? Va [pup][pup][pup] cu mare drag pe toate. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...