Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (47)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

cafeaaa... yumiii.. de cand nu am mai servit o cafea de la tine viki [pup] azi m-am trezit mai bine. se anunta oricum o zi mai libera.. sper sa nu fie doar o impresie [:D] sa aveti o zi minunata.. ca insorita este. eu va servesc cu ceai si cu.. salam de biscuiti. am facut aseara. m-a laudat colega mea [pofta] aaa... avem si covrigi [fuga] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[gravi]10+ Am confirmarea unei ecografii care spuenca exista un bebe mic, de vreo doi cm. [:D] Nu ma asteptam, tati insa il astepta si spera deja la baietel. M_am decis sa nasc la Filantropia, la dr. Catalin Haiduc. am auzit numai cuvinte de lauda despre el. Stie careva ceva mai mult?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, va astept la [cafea]si covrigi calzi! Geo, felicitari[flo], sarcina usoara si bb sanatos! La Filantropia am nascut si eu ambii baieti, dar cu dr. Peltecu. De dr. de care spui n-am auzit, e drept ca sunt deja cam multi ani de cand am nascut eu[:D]! Ca spital e ok. Mire, scuze pt. ieri, am fost tare prinsa! Un maaaare [pup]! Va [pup] cu drag, sa aveti o zi frumoasa si un wk minunat! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MirelaV
mai traieste prince? [:D] cris, cum e bebelica mica? numele e rar... fetele.. io cu raceala o duc mai bine.. la birou de luni pana azi n-am avut timp nici sa mananc in liniste.. in rest.. toate bune. cam rarut pe aici... unele au disparut cu totul .. pupici.. o seara buna .. [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Buna dimineata. Mire citez " . unele au disparut cu totul .. " CE VREI SA SPUI ? ? ? Eu sunt aici in fiecare zi , va citesc din umbra,dar la cata treaba am avut saptamana trecuta si asta la marele scarbici, numai de scris nu aveam timp. Una peste alta deabea astept sa vina PASTELE. Una ca ies si eu din post si mai multe ca merg la inviere si deabea astept sa fac mancare specifica de Pasti.Uraaaaaaaaaaaaaa. Si cand ma gandesc ca mai sunt 3 saptamani [q][q][q], dar trec repede. Fetelor va [pup][pup][pup][pup] cu mare drag si daca nu mai intru va doresc de pe acum un Weekend minunat si plin de caldura si soare, au anuntat timp bun cu 18 - 20 grade. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooooo Vicky, mai e cafea? de covrigi m-am saturat [:D] Geo, felicitari. sarcina usoara si un bebe sanatos. Mire, sper ca esti mai bine. Annes, nu te supara [flo] Cred ca Mire se referea la faptul ca doar cateva fete mai scriam. Hai ca trec usor cele 3 saptamani. Serviciu usor in continuare. Criss, mai povesteste de Mihaitza. Va pup pe toate. Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...