Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (47)


Recommended Posts

Hello si de la mine! vin cu vesti triste, de luni suntem in carantina: atat eu, cat si Maia si al meu sot avem vari cela. Alexia a reusit sa ne imbolnaveasca pe toti, ei intre timp i-a trecut si a reinceput gradi. Intram in a 5-a zi, suntem ceva mai bine, adica Maia e f bine, isi revine minunat, si al meu sot evolueaza bine, eu insa am facut o forma tare urata, am fost plina-plina pe tot corpul, la un moment dat imi era toata fata umflata. va dati seama ce chef si voie buna e la noi in casa :( mai ales ca am avut amandoi niste dureri de cap infioratoare, bine ca au trecut. GEO - felicitari pt bebe 2, sa fie la fel de istet ca si Sofia CRIS - sa-ti traiasca nepotica, sa se faca mare si frumoasa ca verisorul ei MIKI - nu esti singura, mai sunt printre altii, si niste bubosi pe aici :)) AMALIA - multu de placinta, ce mai fac printisorii tai? VICKY - pupici multi! Dani e bine, sanatos? va pup, ma pun iar la un film, tare lungi sunt zilele astea de izolare
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu]. Missy, multa sanatate si multi [pup]. Dani e bine, multumim de intrebare. N-am reusit sa mai intru, Adi a venit pt. wk, cu tot cu laptop, Dani pe calculatorul lui, eu pe ce era sa intru sa va salut[:D]? Vineri am gatit, ieri am fost la ziua unui prieten drag, azi Dani va merge cu sotul in parc, au venit rushii peste mine si mi-e tare rau[bang]. Azi va servesc cu chec si inghetata de cioco, ca sa imi fie motivata absenta. Buna placinta[pofta], Amalia! Xilo, bine ai venit in [grup]nostru. [pup]fetele. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] la buna ziua si la [cafea] si pomelo date de Vichy, multam. Vad ca mai toata lumea se intelege greu cu ara asta de vara. Si noi la fel, aznoapte cred ca era vre-o 1 si noi ne holbamm la televizor.In weekend am fost pe la mama si am ajutat-o la curatenia de Paste, dupa care am venit acasa si am inceput si aici cu spalatul perdelelor si multe altele.Azi e luni o alta saptamana le scrabici. Geo si eu iti doresc o sarcina usoara si un [bebic] sanatos. Bun venit fetei noi ( scuze am uitat numele ) in [grup] si sper sa intre mai des pe aici. Pe restul fetelor va tuc [pup][pup][pup][pup][pup][pup] cu mare drag pe toate de la cap la coada si invers. O saptamana usoara tuturor. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui mikiriki
Bine ai venit Xelo. Eu te primesc.Am ramas singura pe aici [pup]. Iti doresc sarcina usoara in continuare si un baietel sanatos tun. Miki
multumesc de primire [pup] si pentru urarile facute! la fel si Amaliei![pup] xeloxel [gravi], mami de [baietel] frumusel, s.30+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata fetelor![pup] Vicky saru' mana pentru cafea! Chiar am maaare nevoie![:)] Galusca mea s-a gandit de cand s-a schimbat ora sa se scoale la 6 [alcool]...n-am inteles de ce.[:D] Acum ca tot m-am dezmeticit de la cafeaua lui Vicky, va invit la o felie de tort si o cupa de sampanie, sa serbam cele 5 lunite ale puiul meu mic.[olala] Profit si eu ca e luna de 31..[:D] Sa aveti o zi mununata![pup] [url="http://community.webshots.com/album/569404682kSxwFt?start=36"]pozici noi[/url] Ami, mamica lui [auto] David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1 si [copil] Luca Gabriel (31 octombrie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...