Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (47)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

naseara, nush dacama mai stiti dar eu clar nu v-am uitat. am trecut sa va salut, sa va pup si sa va urez o sapt usoar la sv. sunt in urma cu stirile si nu pot sa nominalizez.........
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,....
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=868ef2570ead8ee3ba29d3&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]uite ce am facut anul trecut [zz][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu]. [cafea], ceai, suc? Giani, bine ai revenit. Sambata ne-a "murit" calculatorul, asa ca a trebuit cumparat alt hard[bang], asa ca toata ziua am avut ce face,Dani o sa mearga in tabara la Bran in vacanta de Pasti, alti bani (habar nu aveam ca va costa atat[bang]), luna asta merg la pascut ca de mancat mai rarut. Cu ocazia asta poate mai slabesc[:D]! O saptamana minunata va doresc si eu! Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim VICKY de tratatii. Noroc cu tine, ca altfel "murea" subiectul. Servesc si eu un suc si ma intorc la munca. Am inceput iar la birou de ieri, dupa 2 sapt de varicela. Ne-a dat gata pe toti ai casei virusul asta, suntem toti lipsiti de chef, luam vitamine la greu, la copii se simte ceva, dar la noi, parca suntem legume ambulante, sa nu-ti vina sa crezi ce face o boala. Ca sa nu mai zic ca pielea mea arata ca dupa razboi, tot o pata si o buba uscata. Ma retrag, sa nu va indispun si pe voi. spor la treburi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Missy ai mare dreptate sanatate multa tie si familiei tale[flo][pup][pup] ,noroc cu Vicky ca ne da cafeluta in fiecare zii si ceva bun. Fetelor ce se intampla cu voi ??? O fii astenia de primavara sau se apropie cu pasi repezi Sarbatorile Pascale. Hai ca am fugit la treaba [pup][pup][pup][pup] toate fetele prezente si absente. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si io-s prin zona.. la o cafea de seara (decofeinizata sper) si prima la pupici [:D] sa aveti o seara frumusica viki, lasa kupilu' sa plece.. f bine ca se duce. banii vin si se duc. insa el ramane cu o amintire frumoasa missy, giani, bine ati revenit. miki.. [:D] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D] ca si miki si tot atat[8D] hai sa va elatez din ale puiului perle: dupa cum bine v-am spus puiul este la mama la vaslui city: acum ceva vreme sa fie vreo luna la lasat mama pe Andrica( asa i se spune acolo) in casa sa se joace cu ale lui jucarii ( lemnele preferatele lui) si cu tv deschis pe favorit ( omu asculta muzica po****ra si chiuie de mama focului "IH IUH".....) dupa vreo cateva minute bune era o lisiste deplina in casa ................mama priveste pe geam si ce credeti ca facea copilu'? reusise sa deschida usa de la cenusarul sobei si imprastia cenusa prin casa[pk][pk][pk]. Mama sa faca infart.....................[bang][bang][bang], in fine a facut cumva curat ( superficial zice ea ca era deja tarziu) A doua zi cu noaptea-n cap se trezesc ( andrei da desteptarea) si se apuca sa faca curatenia d edupa furtuna cu cenusa.... mama scotea toalele sa le scuture si ANdrei o cam incurca mama ii tot zicea of of of mai baiete da si sa ma mai fac io cu tine.............dupa un timp Andrei zice: of of of [pk] Mai zice mama ide pa ( adica hai pa , ide papa pupu adica hai sa dam mincare a pui, face ca cocosul , Doarme foarte prost ( semana cu mine ) geme toata noaptea de alintat ce e[:)] cam atat am avut sa va spunem , am incercat poate va mai binedipun ca vad ca sunteti rare . pooze mai vedeti la semnatura ,Defapt e un montaj de 12 minute
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,....
[url="http://www.onetruemedia.com/shared?p=868ef2570ead8ee3ba29d3&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]uite ce am facut anul trecut [zz][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara, Am fost putin iritata [:D] , dar m-am tratat Giani, pai di she nu-l lasa mama ta sa se joace cu cenusa? [:D] e o scumpete de baiat. sa-ti traiasca. eu una am ras de fazele facute. ide pa [pup] Vicky, zece mii de [pup], ti-am explicat eu di she. abia astept impresii din vacanta petrecuta la bran ( sau nu ai spus aici unde merge [alcool] ) ce ai pascut azi? [:D] [pup] Missy, bine ca ti-au trecut bubele [:D] poate se anima suboectul de acum. ce fac fetele? ia si tu [pup] ( sunt darnica rau azi [:D] ) Annes, cum stai cu pregatirile de Paste? ceva retete? [pup] Cristina, Amalia ( si nu numai [:D] ) veniti la apel [:D] [pup] Mire-shefa[8D] [:D] ai baut cafea? dar inghetata ai mancat azi? [pup] Am animat subiectul [:D]. Acum merg sa-mi scot tzoalele din pungi si sa-mi pup barbatul pt ca a rezistat eroic azi cu mine pe traseu [:D] PS: Revin Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...