Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (47)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Am dat de sefa [:D] , adica a dat e de mine: iepurasule( asa ma alinta [:D] ) hai acum. Eu: adica? acum-acum? Ea: daaa Eu: nu pot. Ea: ce ai de facut? Eu: mmmm sa-mi spal parul [:D] Ea: prinde-l si hai. mergi mai repede acasa daca incepi acum [:D] Noi inchidem un supermarkt pt. 4 saptamani ( renovare) si azi facem inventar. Moooama mi-e groaza cand ma gandesc la ce ora termin. Mire, [pup]. iau un taxi la intoarcere. Va pup pe toate Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. [cafea]e gata. Eu, inca racita, adormita rau, m-am culcat aseara la 9, dar ma simt de parca am [alcool] toata noaptea, abia tin ochii deschisi si se invarte biroul cu mine[bang]. Miki, inventar usor[pup]. Mire, [pup] Va [pup]. Sa aveti o zi minunata. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor![pup] Vicky multa sanatate![flo] Uf, pacatoase rau virozele astea![bang] Pup si eu dulce si-ti urez cu intarziere mare la multi ani pentru Adi..[pup]..[ruga][ruga] scuze, scuze![:I] Sa-i dea Dumnezeu multa sanatate si sa aiba o viata frumoasa, asa cum si-o doreste![flo] Miky [pup] sa te intorci cat mai curand acasica! Spor la treaba sa mearga repede![pup] Mirela ce mai faci? Canne mai e vreo praji de ieri?[:D] Missy treaba multa? Cristina cum mai esti? Ce face Mihaita? [pup][pup][pup] Puuuup toate fetele! Sa aveti o zi excelenta![flo] [url="http://community.webshots.com/album/569404682kSxwFt?start=12"]pozici[/url] Ami, mamica lui [auto] David Alexandru (26 iulie 2001) bobocel de clasa 1 si [copil] Luca Gabriel (31 octombrie 2008)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D][:D][:D] Mire unde ai vazut tu , ca de ziua sefului angajati au liber ? Vb. lui " poate in visele tale erotice "[:D][:D][:D][:D][:D][:D].Asa ne zice nou , daca vrem ceva sau ii propunem ceva, ne-o arunca pe asta. Era o gluma sper sa nu te superi. Si daca te superi iti dau eu un mare mare mare[pup][pup][pup][pup] si un buchet de [flo][flo][flo][flo], ca sa-ti treaca. Azi am o zi de tot KAKAOLU la scarbici. Va pup din zbor [pup][pup][pup] pe toate de ca cap la coada si invers. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele! ce mai ziceti, ce mai faceti? eu mi-s happy ca maine avem chef de 8 martie, adica ne adunam o gasca de vreo 25-30, conditie principala este a fi maritate, daca se poate si ceva copii, lasam totul acasa si ne distram vreo 3-4 ore cum stim noi mai bine. Bineinteles cu tombola .. cu surprize care mai de care. asa ca maine pe vremea asta o sa am dureri de burta de la ras. veniti si voi? [mamica] de [zana] Alexia (6 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...