Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (47)


Recommended Posts

[hopsieu] missy, sunt sub tratament.. mi-e mult mai bine. cu capul o duc mai rau.. dar imi revin eu duminica plec in delegatie. incerc sa o fentez dar nu stiu in ce masura imi va reusi. daca plec.. plec duminica la pranz si ma intorc miercuri seara viki, pup inapoi la tine. si pe mine ma incearca o raceala. de azi dimi imi curge nasul.. si vad ca incep si problemele cu gatul. om vedea.. restul fetelor? eu ma retrag la tv.. miki, cum esti? [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 196
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!!! [flo][flo][flo][flo][flo] ca sa imi iertati absenta!! Geo, felicitari pt bb2!!!! Sarcina usoara si bebe sanatos. [pup] Sofiei... Mire, iar esti racita??!!! Am auzit din diverse parti ca ar fi o gripa destul de urata . Sanatate multa ...SI??? ZOna zoster???!! Hmmm... chiar nu m-as fi gandit la asa ceva, desi acum un an a patit-o si bunica mea, dar dupa vrep 2 sapt de trat si-a revenit... Vicky, , sanatate multa si insanatosire grabnica...Ce mai face DAni?? Dar Adi??? Missy, [pup] Alexia si Maia...Deja la scoala??? Ce repede trece timpul... Amalia , am vazut noile poze cu Luca si DAvid!!! Ce a crescut Luca...Mi se pare ca seamana cu David.. Miki??? Annes??? Mire, RAmona nu iti spusese sa schimbi pe lista in dreptul sotului???[:D] Noi suntem bine, mai mult pe-afara acum cu vremea asta minunata, abia mai imi aranjez si eu gradina ...sunt innebunita dupa flori...[:I] AM mai pus vreo 3 poze la semnatura.. [pup] racusoarele... Cristina, mami de [url="http://b1.lilypie.com/ZGETp3.png"] Mihaita (30 iulie 2008) [/url] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

zac in pat.. cris, esti surprinsa de diagnostic? cand ne intersectam, o sa iti arat poze ulterioare a ceea ce vazusei.. sa vezi cum ajunsese degetul. acum e mult mai bine. am terminat tratamentul. Mihaita ii seamana din ce in ce mai mult lui Daniel.. [pup] [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am remarcat ca in familia racushoarelor avem numai copii frumosi[flo][olala]! Sa ne traiasca, sa fie sanatosi! Mire, cum te mai simti? Miki, [pup] tie si iubitului meu Mister! Cris, ce mare s-a facut Mihaita[olala]! Dani e bine, sper sa o tina tot asa, desi eu ma trag de nas si la scoala si after sunt destui copii raciti. Adi e bine, la fel de indragostit de Sonia si de mare. Daca as mai avea varsta lui, si eu as fi la fel[:)]. [pup] fetele, va las [cafea]si ceai. Sa aveti o zi buna, si un wk minunat. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza. In sfarsit o noapte in care am dormit mai mult, atat eu cat si alexia. E plin corpul de bubite dar deja incep sa se usuce si partea buna e ca nu are prea multe pe fata. MIRE - eu zic ca are ochii Cristinei. Mihaita, desigur. VICKY - ai dreptate, si la partea cu varsta-marea-indragosttul si la partea cu copiii nostri frumosi. Va pup, ma intorc la treaba si de azi incep iar la dentist. Cata bucurie ... Un sfarsit de saptamana superb va doresc! [mamica] de [zana] Alexia (6 ani) si [copil] Maia (1 an) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

shhhhhhhh... a zis cineva "dentist"? shhhhhhhhhhhh ca ar trebui sa cam ajung si eu din nou. n-am mai fost din ianuarie si imi propusesem ca din martie sa merg din nou. dar cred ca aman pana dupa Paste. viki, ma simt infinit mai bine ca ieri, dar departe de o stare normala. si ca sa fie meniul complet si de "bine" ce ma dereglasem luna trecuta.. azi mi-a venit din nou surpriza lunara.. la fix 21 zile.. asta e.. miki, miss u... [9cer] MirelaV [9cer] pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata [cafea] Mi-e dor de voi. Sunt obosita rau. Am citit ceva rapid. Criss, ai flacau mare acum. E un frumos. [pup] Vicky, [pup] de la noi. multa sanatate Mire, multa sanatate. ai grija de tine. miss u too. poate reusim sa vorbim putin azi dupa ce vin de la munca. Amalia, ce bine seamana baietii tai cu tine [pup] Missy, sa-ti traiasca fetele si spor la scoala [:D] [pup] Fug cu misterul afara. azi ajung mai repede ( am liber de la jobul nr 2 [:D] ) si poate scriu mai mult [:D] Va doresc un WE placut [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...