Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

GRADINITE CONSTANTENE(2)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui ioioio
Dureaza doua zile ( maxim 3) pana primesti rezultatele, din cauza exudatelor, ele cer mai mult timp.
aha poate merg maine cu ia sa ii ia exudatele si ii duc miercuri ambele mostre de kk,ca banuiesc ca dupa ce am rezultatele trebuie mers la doctora ei pt completat fisa pt aviz nu merci mult inca odata[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 230
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, asa, trebuie mers la medicul de familie pentru avizul de intrare in colectivitate si pentru dovada de vaccinari. Noua la cresa ne-au cerut si VDRL pentru parinti, plus adeverinte de la medic ca nu avem boli cronice. Vezi ca avizul de intrare in colectivitate este valabil 48 de ore, sa te duci sa il iei cu o zi inainte de a duce dosarul. ( dar banuiesc ca stiai asta) . Si nu ai pentru ce:)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CristinaF, gradinita 53, este cea de langa Biserica din poarta 6? Cum este? Esti multumita? Cati copii sunt in grupa, cum este interiorul, etc ? Noi stam in poarta 6, si oscilez intre gradinite. Ma gandeam si la cea de langa Abator, fosta CCH. Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.flickr.com/photos/15354374@N06/show/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna Lulu Da despre ea vorbesc.Alexa merge de 2 ani acolo. Clasa am utilat-o noi parintii:covor, perdele, huse paturi, parchet, etc. Totul nou In grupa au fost maxim 25 de copii, dar stii cum e cu racelile, vin mai putini. In fiecare an i-a mai separat pt ca mai veneau copii noi si ii imparteau pe varste. Cu mancarea nu am avut probleme, proaspata si buna. Anul trecut au avut si dormitorul lor separat. Sotul impreuna cu alti tatici l-au varuit si au pus parchet...bineinteles pe banii nostrii. Este cald iarna si sunt multumita momentan. Mai putin de doamne pe care nu cred ca le vom mai avea si anul acesta deoarece sunt pensionare. In rest este OK. Am recomandat gradinita la toate mamicile care m-au intrebat. Depinde de grupa la care nimeresti. Bafta si succes. Mami de Alexa(06.12.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersic CristinaF, anul acesta va trebui sa il inscriu ptr a avea un loc asigurat anul viitor. O sa merg sa vad si eu gradinita, sa vb eventual cu directoarea, etc. Pana la ce ora gasesc pe cineva in gradi? Bnauiecs ca pe la 16.30-17.00 mai este cineva.... Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) www.flickr.com/photos/15354374@N06/show/ "Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Programul este de la 08.00 la 18.00. Nu stiu daca directoarea este in gradinita pana la acea ora. De obicei inscrierile se fac in luna iunie(oficial). In grdinita poti intra pana la ora 08.30 pentru ca se inchid usile si dupa ora 16.00. Vezi ca sunt 2 gradinite. La etajul 1 si 2 este cea cu program prelungit iar la 3 este o gradinita cu program scurt. Sa ai noroc. Mami de Alexa(06.12.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ioioio
Da, asa, trebuie mers la medicul de familie pentru avizul de intrare in colectivitate si pentru dovada de vaccinari. Noua la cresa ne-au cerut si VDRL pentru parinti, plus adeverinte de la medic ca nu avem boli cronice. Vezi ca avizul de intrare in colectivitate este valabil 48 de ore, sa te duci sa il iei cu o zi inainte de a duce dosarul. ( dar banuiesc ca stiai asta) . Si nu ai pentru ce:)
da si noua nea cerut doar adeverinta de la medicul de familie pt noi parintii ca nu avem boli cronice,in rest atat,daca merg vneri cu rezultatele analizelorsa imi dea avizul de intrare e prea devreme ca eu am zis sa ii duc luni cand mergem la gradinita si analizele cu rezultatul? eu am fetita la gradinita de la far de pe 1 mai ,nr 42 este cred ca si noi tot 7 lei o sa platim
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...