Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

GRADINITE CONSTANTENE(2)


Recommended Posts

Nu stiu cum se ajunge cu masina....ca nu am mai ajuns acolo. Am fost la gradinite de stat..sa vad care-i treaba.

Ce puteti sa-mi spuneti de gradinita Cip si Dale din curtea scolii nr. 5??? Dar de gradinita nr 8 din Tomis2?

Cea din curtea scolii nr. 5 pare spatioasa in interior, renovata de curand..dar nu are curte ca e impartita cu scoala. Eu initial am crezut ca e particulara. Ce stiti de ea, are program prelungit.....??

 

 

http://nictatiana.blogspot.com/search?updated-min=2010-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&updated-max=2011-01-01T00%3A00%3A00-08%3A00&max-results=5

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 230
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

La grdi 8 a avut o prietena copilul. Era ff multumita. Au prg prelungit.

 

Strunf 23, bine ai venit! Ce cresa ai in apropierea casei? Copii nostri sunt apropiati ca varsta. Eu am inscrsi deja pitica la cresa de cand avea 2 luni. Am fost prevazatoare, stiam ce ma asteapta...am invatat de la primul copil.

 

Eu va sfatuiesc pe toate sa faceti cerere la Directia creselor, nu se stie cum se elibereaza un loc.

 

Aid="size4">lexia & Aid="size4">naid="purple">id="Script MT Bold">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

o alta gradinita particulara care din punctul meu de vedere se ridica la standardele europene atat ca oferta educationala cat si ca dotari materiale este gradinita Happy Feet din Agigea unde l-am inscris si eu pe puiul meu incepand cu toamna anului 2011 . Noi avem doar 1 an si 7 luni acum si l-am inscris deja deoarece cred ca pana la toamna nu vor mai fi locuri . Insa am ramas impresionata de tot acolo - de gradinita si de personal .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna. CRIXIA,nu e vba de speriat.ideea era pt mamicile ce s-au *trezit* mai tarziu in leg cu cresa,adica intr-un timp mai scurt de un an pt a inscrie copilul.daca ai deja cerere facuta de la sf anului trecut pt toamna acestui an,totul e ok.insa,pt cine se gandeste incepand cu 1 ianuarie 2011 pt toamna 2011,trebuie intervenit cu *suplimentul*despre care vorbeam.bine si asa pana la urma.si principiul este -unde sunt 24 de copii,n-o fi foc ptr inca unul sau doi in aceeasi grupa.

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...