Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

GRADINITE CONSTANTENE(2)


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui DanaAlex
Salutare tuturor, doresc si eu informatii despre gradinita nr 12"Amicii" de pe Dobrila Eugeniu, zona Tomis Nord
este gradinita ce apartine de Scoala12? Imi scapa acum localizarea strazii [:I] Cornelia parca a avuto pe Maria la 12. sa o intrebi pe PM. Crixia mami de [majoreta] Alexia-Maria ( 22.iul.2003) & [gravi] +13 sapt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 230
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Revin si eu. Am fost la cresa 13 astazi sa vorbesc cu directoarea. Numai bine ca nu am gasit-o. Am vorbit cu asistenta si mi-a spus ca au mai avut mame care au adus adeverinte de la locul de munca cu toate ca se aflau in CIC, deci ar fi o sansa. DanaAlex, mi se pare destul de scumpa Tara Piticilor, am intrat acum pe site ( nici nu stiam ca exista, multumesc; in caz de urgenta voi apela la solutia gradinitei particulare).
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Multumesc frumos! Noi ne-am mutat de curand in C-ta cunosc putin orasul am terminat facultatea aici dar e cam departe de noi casa de cultura,ma intereseaza o cresa sau gradinita in zona ferdinand,sau in apropiere,chiar pe langa spitalul judetean acolo lucrez si ar fi usor sa-l las dimineata cand merg la serviciu si sa-l iau cand plec acasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
pe str Flamanda este Sfantul Iosif, parca asta e denumirea. Stiu ca suna religios, dar se pare ca personalul de acolo este ok, nu se axeaza pe credinta, religie, ci respecta programa prescolara. Cunosc 2 familii care au copii acolo. Acum stiu exact care este varsta minima. Ti-am spus de gradi asta privata ca ar fi in zona serviciului tau. Cred ca mai exista in drumul tau (casa-servici) si altceva. In spatele mag tomis ar fi Racor. Crixia mami de [majoreta] Alexia-Maria ( 22.iul.2003) & [gravi] +16 sapt [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
pe str Flamanda este Sfantul Iosif, parca asta e denumirea. Stiu ca suna religios, dar se pare ca personalul de acolo este ok, nu se axeaza pe credinta, religie, ci respecta programa prescolara. Cunosc 2 familii care au copii acolo. Acum stiu exact care este varsta minima. Ti-am spus de gradi asta privata ca ar fi in zona serviciului tau. Cred ca mai exista in drumul tau (casa-servici) si altceva. In spatele mag tomis ar fi Racor. Crixia mami de [majoreta] Alexia-Maria ( 22.iul.2003) & [gravi] +16 sapt [fetita]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, as avea si eu nevoie de parerile si experientele voastre. Incep serviciul in luna mai si am ales sa mi inscriu baietelul de 2.5 ani la gradinita Champions. M am oprit la aceasta gradinita pt. ca au program toata vara si pt. ca la prima vedere arata foarte bine+personal dragut (exceptie facand faptul ca noi stam totusi cam departe in zona Balada). As vrea totusi sa mi impartasiti parerile sau experientele voastre directe sau indirecte. Va multumesc Alina mami de Luca[bonjovi]03.12.2006
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...